Росія хоче заморозити війну на пів року, щоб стягнути нові війська та озброєння – радник керівника ВП Михайло Подоляк.

В інтерв'ю німецькому виданню "Tagesspiegel" він заявив, що кремль очікує, коли Захід втомиться підтримувати Україну, і тоді Росія вдарить з новою силою. Вони готові чекати пів року, вважає Подоляк.

Михаил Подоляк, фото: Instagram
Михаил Подоляк, фото: Instagram

За словами Михайла подоляка, Україна потребує більше сучасного та точного озброєння, щоб зупинити війну.

Україні потрібно докласти ще більше зусиль, щоб повернути якнайбільше окупованих територій, особливо у південній частині країни.

Популярні новини зараз
Сі Цзіньпіня можуть випхати у відставку: політолог пояснив, що це може змінити геть усе У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Чим більше та швидше ми отримаємо важке озброєння, тим швидше зможемо зупинити цю війну. заявив радник.

Михайло Подоляк зазначив, що перемогою України стане повернення всіх територій у межах міжнародно визнаних кордонів. Важке та сучасне озброєння стало б для України рятівним. Однак не менш важливі протиповітряні системи, такі як IRIS-T.

Ці системи могли б захистити основні міста, такі як Київ, Харків, Дніпро, Миколаїв та Одеса.

Нагадаємо, ми писали, що російські ліси горять нещадним вогнем, так і до кремля недалеко: люди задихаються від диму, площа пожеж - до 83 тис. га.

Як повідомляв "Знай.ua" пропагандисти "спалились" на фейковій допомозі українцям в Авдіївці: показали українських волонтерів, бо своїх немає.

Також "Знай.ua" інформував, що 11-річний Андрійко грає в шашки під супермаркетом та збирає гроші для ЗСУ, Олександр Педан долучився.