Російські окупанти не можуть змиритися з думкою, що абсолютно весь цивілізований світ став на бік України, і допомагають зброєю. Вони такого не бачили ніколи.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови російського військового зі своїм побратимом. Опублікували ролик на офіційних сторінках Служби безпеки України в соціальних мережах.

Полонені. Фото: Telegram
Полонені. Фото: Telegram

Ці всі поставки зброї від західних партнерів сильно знижує бойовий дух окупантів, який і без цього був на нулі. Це різко контрастує з їх ситуацією, коли командування постійно приводить "молоде м'ясо", у яких немає ні досвіду, ні бронежилетів.

Популярні новини зараз
Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки ЗСУ підійшли максимально близько до Херсона, всього кілометр до передмістя та кілька тижнів до перемоги Американці допомагають ЗСУ звільнити Харківську область та збити логістику окупантів: ще одна фобія росіян Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

"Америкоси приволокли підкріплення їм, зброю. Там Америка і весь світ, нах * й! Все туди ху * рять, зрозумів, підкріплення їм, бл * дь! Всі проти Росії", - каже один з окупантів другому. По всій видимості, до них ще не прийшло усвідомлення того, хто тут є агресором, і хто скоїв напад першим.

Далі він додав:

"Піз * єц, каже, братан, Піз * єц. Молодняк, каже, довбо * б їдуть. Я взагалі в ах * е. заїхали туди, а вони без броников, без них*Я. пішли в магазин пиво купувати...".

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

Мабуть справи у "другої в світі армії" вкрай погані, і вони прекрасно розуміють, що війна програна. Замість того, щоб шукати шляхи, як звідти вибратися, вони просто купують пиво. Рішення геніальне, а головне, грає на руку українським захисникам.

Нагадаємо, що провели в останній політ: військові льотчики ЗСУ героїчно загинули, завдавши серйозного удару ворогу

Раніше повідомлялося, що українець, який залишив бізнес у Польщі і служить у лавах ЗСУ, розповів про провал ворога

Також, російським окупантам не вдасться порушити поставки американської зброї в Україну: Логістика продумана до дрібниць