Російські окупанти почали скаржитися на партизанів, які працюють ночами. Через них довелося навіть вчити українську мову, але, це їм не допоможе.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови від Служби безпеки України. Опублікували його на сторінка відомства в соціальних мережах.

Тепер російські військові, які намагаються захопити українські території, почали скаржитися на українських партизанів, яких діють у них в тилу з приходом ночі.

"Щовечора боремося з ДРГ, які щоночі починають в село заходить ... Ну, коротше, бл*дь, за**ало все, додому хочу. Вже деякі на взводі: "покладемо х*й, з*бемо, по*уй нам на все, за**али", - скаржиться загарбник.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення"
Показати ще

Примітно, що в кінці розмови окупанти, що розташовані зараз в Запорізькій області, переходять на українську мову. Прощаються вони словами"до побачення". Ще трохи, і російські окупанти вивчать "Слава Україні!", але, це не допоможе їм врятуватися від українських захисників, які продовжують обороняти наші землі.

Полонені орки. Фото: Telegram
Полонені орки. Фото: Telegram

"Втім, головне кодове слово "паляниця" все одно залишиться для окупантів недосяжним. Як і плани закріпитися на українській землі, де навіть трактор може "напартизанити" російський танк!"- підсумували в СБУ.

Нагадаємо, що знайшли 12 загиблих: квазіреспубліка "днр" придумала про загиблих в драмтеатрі Маріуполя, решта в братській могилі

Раніше повідомлялося, що Дмитро Гордон назвав терміни, коли трапиться переломний момент на фронті

Також, Кремль показово карає командирів окупаційних військ за провали в Україні