Стало відомо про те, що окупанти почали відправляти на війну випускників училищ, а також починають боротьбу за переділ влади.

Про це стало відомо завдяки новій заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Там розповіли, на що росіяни йдуть заради перемоги в Україні, якої їм ніколи не бачити.

Ситуація показує, що найближчим часом кремль не збирається закінчувати війну в Україні. Вони несуть тут колосальні втрати, і саме тому почали проводити "приховану мобілізацію". Проводять пропагандистську кампанію, а також направляють в гарячі точки випускників і курсантів військових училищ.

Росіяни, фото: ГУР МО
Росіяни, фото: ГУР МО

Популярні новини зараз
Знову на тi ж граблі? Міноборони Грузії могли укласти чергову угоду з Кремлем і здати своїх людей Валерій Жидков із "Квартал 95" зізнався, що зробить одразу після перемоги: "Не впевнений чи захочеться" Олег Жданов прокоментував казки пропагандистів про знищене ППО в Україні: вміють лише малювати свої перемоги 14-річна донька Євгена Кошового з "Кварталу 95" налякала сумним виглядом та закликала не мовчати: "Приговорили до страти"
Показати ще

У такий спосіб вони поповнюють склад десантних підрозділів, які на фронті зазнали значних втрат. Крім того, із запланованого на 25 червня випуску "Рязанського вищого повітряно-десантного командного училища ім. Маргелова " більшість випускників заплановано відразу відправити в райони оперативного призначення на території України.

"Також відомо, що у війні проти України ЗС РФ вже залучили майже 45% від кількості автомобілів бригад матеріально-технічного забезпечення (2600 з 6000). Решту прагнуть зберегти для логістичного забезпечення у разі виникнення інших надзвичайних ситуацій. В даний час парк автомобільної техніки окупанти намагаються поповнити за рахунок викрадених в Україні машин" - йдеться в повідомленні ГУР МО.

Російські окупанти, фото: скріншот з відео
Російські окупанти, фото: скріншот з відео

Також, зазначається, що провали у війні стали каталізатором для протистоянь всередині російського генералітету.

Мобілізація. Фото: Youtube
Мобілізація. Фото: Youtube

Нагадаємо, що улюблений "заспокоювач" українців Олексій Арестович захоплений героїчним протистоянням ЗСУ

Раніше повідомлялося, що після успішних контратак ЗСУ: Росія виводить залишки загарбників з Харківщини

Також, російські окупанти самі збирають проти себе докази і розвіюють міфи про "бідних солдатиків"