Українці продовжують отримувати дедалі більше озброєння та техніки від західних партнерів. Тепер на дорогах країни помічені бронеавтомобілі MaxxPro.

Ролик почали поширювати мережею, і в якій області саме їх помітили - невідомо. Також, немає інформації щодо того, куди вони вирушають.

Усього було помічено щонайменше 19 автомобілів від американської компанії Navistar International.

З такою технікою ми зможемо вигнати російських окупантів із наших земель ще швидше, адже найімовірніше військові вже отримали ці бронеавтомобілі.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Варто зазначити, що ця техніка вже добре себе показала на полі бою. Американці створили їх спеціально для військової операції в Іраку, щоб захистити своїх солдатів від кустарних мін та інших вибухових пристроїв.

Вони були використані ще в 2007 році, коли тривала війна в Іраку. Бронетехніка, яка була на озброєнні в американців, до цього не підходила через свою вразливість, і саме тому було прийнято рішення зайнятися новою розробкою.

Вартість одного приблизно 550 тисяч доларів та екіпаж усередині може залишитися неушкодженим навіть після підриву міни до 7 кг у тротиловому еквіваленті. Сам автомобіль також залишається практично неушкодженим.

ЗСУ. Фото: скрін youtube
ЗСУ. Фото: скрін youtube

Конструкція особлива, оскільки захищена корпусом з В-подібним дном монтується на незахищеному шасі.

Екіпаж MaxxPro в основному становить 3-7 осіб, проте число може змінюватись в залежності від модифікації автомобіля.

Нагадаємо, що воїни ЗСУ зібрали з трофейної російської техніки унікальну артустановку: ефективно "гасить" окупантів на передовій

Раніше повідомлялося, що злетіла на повітря база елітних вагнерівців у Попасній: кажуть, що утилізовано самого Пригожина

Також Андрій Єрмак розкрив п'ять головних кроків для перемоги України над окупантами: знищать економіку та армію Росії