Телеканал RTL провів опитування серед німців, чи варто Україні віддати частину своєї території Росії задля досягнення "миру". Більшість опитаних німців підтримують таку ідею.

Серед опитаних німців, 47% вважає, що Україна має поступитися територіями задля отримання миру. Вони вважають, що тоді війна завершиться, і забувають, що путін вже й так має велетенську територію, але це не стримало його від загарбницьких ідей. Результати опитування оприлюднило RTL/ntv.

Кардинально іншу точку зору мають 41% німців. На їхню думку, йти на поступки путіну не варто, а 12% не визначилися з відповіддю.

Скриншот опитування
Скриншот опитування

56% опитаних підтримують постачання Німеччиною важкого озброєння України, проти виступають 40%. Кількість прихильників надання зброї зменшилася на 2%, а противників, навпаки, збільшилась на 4%.

Популярні новини зараз
Сергій Притула засмучений поведінкою українців, після покупки супутника пішла правда: "Я мало роблю, організм теліпає" Учасниця "Холостяка" Яна Соломко одноголосно стала ганьбою України - обрала росію: "Зліплять із бездарності цукерку" Вбита горем дружина Віталія Кличка не подає виду після звістки про розлучення: чим займається Наталія Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Нагадаємо, путін не веде суто загарбницьку війну. Його мета — повне знищення етносу українців та країни України як такої. Тому будь-які інсинуації щодо того, що на територіях кремлівський карлик зупиниться — бути не повинно, принаймні в українців.

НЕщоданво про це заявив керівник української розвідки Кирило Буданов, він заявив, що торгувати територіями Україна не буде

Нагадаємо, ми писали, що російським окупантам планують заборонити продавати алкоголь на захоплених територіях: більше нічого не вміють.

Як повідомляв "Знай.ua" Кирило Буданов з ГУР впевнений, що рф не зупиниться на Донбасі.

Також "Знай.ua" інформував, що терорист Стрєлков-Гіркін розповів, що ФСБ хотіло поставити Добкіна на чолі "ХНР" за місяць до війни