Президент Білорусі продовжує показувати свою відданість путіну і закликав пострадянські країни зблизитися заради збереження суверенітету.

Таку заяву він зробив у своєму новому відеозверненні, що приурочено до ІХ Форуму регіонів Білорусії та Росії, що проходить у місті Гродно.

Мабуть, на білоруського "легітимного" знову натиснув його найближчий друг путін, і йому довелося звернутися до світу. Йшлося про пострадянські країни.

Олександр Лукашенко, фото: вільне джерело
Олександр Лукашенко, фото: вільне джерело

За словами Олександра Лукашенка, якщо вони хочуть зберегти свій суверенітет та незалежність, їм потрібно стати ближчими до Союзної держави Білорусі та Росії.

Популярні новини зараз
Кара їх наздоганяє: бригада, що звірствувала у Бучі відправилася у пекло Ірина Білик осоромилась з фонограмою в благодійному гастрольному турі з Олегом Скрипкою та Асією Ахат: народна артистка співала не в попад Слава Камінська згадала бурхливу молодість і показала, як виглядала до пластики: "Здалося, що Джолі" Загроза взяття в облогу Миколаєва: стало відомо про скупчення 25 тисяч російських військ
Показати ще

"Сьогодні країни пострадянського простору мають бути щиро зацікавлені у зближенні із Союзною державою, якщо, звісно, ​​вони хочуть зберегти свої суверенітет та незалежність" - каже у своєму новому зверненні диктатор.

Путін і Лукашенко, скріншот: Youtube
Путін і Лукашенко, скріншот: Youtube

Діяти і об'єднуватися він закликав уже зараз, адже в іншому випадку "нас завтра може не бути". Хочеться наголосити на цій фразі, адже весь світ сподівається сьогодні, що ці дві держави незабаром перестануть існувати, зокрема з нинішнім урядом.

Раніше мережею ходила інформація від військових експертів про ліквідацію Олександра Лукашенка лідером Кремля. Це може статися в тому сценарії, якщо він відмовиться вступати у війну проти України, про що вже давно так просить путін. Сили окупантської армії закінчуються, і вони просять про допомогу.

Нагадаємо, що в Херсоні окупанти вкрали металеві "їжаки" і замінили дерев'яними: під стать фанерним білоруським танкам

Раніше повідомлялося, що ціла сім'я з Одеси встала на захист Батьківщини після початку війни: жінки-волонтери, Чоловіки-на фронті

Також, подружжю з Херсона вдалося вибратися з окупації, і вдихнути "повітря свободи"