Боєць полку "Азов", який перебуває наразі у полоні рф дав інтерв'ю, де розповів, що він та його побратими не є нацистами, та не носить свастику.

Крамінський Антон, завкомандира снайперської групи, розповів окупантам про свою службу в полку "Азов".

Полонений з полку "Азов". Фото: скриншот Telegram
Полонений з полку "Азов". Фото: скриншот Telegram

Я вам кажу так, нам можна приписувати все, свастики , чи ще щось, але військовий етикет у нас є. і ми ніколи у цивільних, у дітей - ні в кого не стріляли. Ми військові. Наша задача- захищати свою Батьківщину. полонений герой з

Він зазначив, що військовий етикет у полку - понад усе. "Ми не злочинці, ми військові", - заявив "Крама".

Популярні новини зараз
Головне за 7 серпня: проблеми у Віталія Кіма, зростання цін на хліб через місяць, нова Тіна Кароль та поява колеги Джолі у Києві Слава Камінська згадала бурхливу молодість і показала, як виглядала до пластики: "Здалося, що Джолі" Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди" Російські окупанти готуються відступати: хочуть залишити за собою випалену землю
Показати ще

Молодий хлопець закриває рота російській пропаганді та розповідає правду про наших воїнів. "Журналісти" намагалися скомпрометувати бійця, але він постійно тримався гідно, та усі нападки зводив нанівець.

Українці навіть у полоні зберігають гідність та залишаються людьми. На відміну від полонених орків, яким нема що сказати.

Цивільні гинули не від стрілкової зброї, а від артилерійських обстрілів. Масованих артнальотів, літаків. Полонений боєць Азову.

Він зазначив, що говорить те, що бачив. І не буде переконувати пропагандистську правду.

У моєму підрозділі у жодної людини немає свастики. У мене є тату — руни та "Вікінги. Ми не проповідуємо фашистську ідеологію.". Антон Крамінський

Нагадаємо, ми писали, що з російського полону звільнили захисників "Азовсталі".

Як повідомляв "Знай.ua" полонений окупант, після злочинів у Маріуполі, звернувся до білорусів, усвідомивши за кого їх тримають.

Також "Знай.ua" інформував, що командир полку "Азов" Денис Прокопенко зустрічає 31-й день народження в російському полоні.