Стало відомо про те, що Збройним силам України знову вдалося ліквідувати чергового командира. Він очолював зенітно-ракетний взвод окупантів, а тепер відправиться додому в мішках.

Про це в Twitter повідомив офіцер Збройних сил України Анатолій Штефан з позивним "Штірліц".

Українські військові продовжують на відмінно справлятися з поставленими завданнями, і ліквідували ще одного командира окупантських військ. Цього разу мова пройшла про старшого лейтенанта Іллю Мазаєва, який отримав позивний "Мазай". До своєї загибелі о командував зенітно-ракетним взводом загарбників.

Популярні новини зараз
Олександр Еллерт із "Холостячки" замкнувся в телефонній будці з Андрієм Рибаком і зробив йому приємно: "Від душі" Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців Карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські зізналася, як побачила уві сні закінчення війни: названо можливі терміни Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

Загиблий командир був відомий як автор популярної серед пропагандистів книги"їх там немає". Його смерть офіційно підтверджена навіть російським командуванням.

"Командир зенітно-ракетного взводу старший лейтенант Ілля Мазаєв "Мазай", автор книги "їх там немає" продовження своєї історії вже не напише. Офіційно денацифікований і демілітаризований. Слава Нації! Смерть ворогам", - написав офіцер Анатолій Штефан.

Ліквідований командир рф, фото: Twitter
Ліквідований командир рф, фото: Twitter

До своєї загибелі він був найманцем ПВК "Вагнер", і брав участь у війнах як в Сирії, так і в Лівії. Якщо там йому пощастило вийти сухим з води, то в Україні ЗСУ впоралися з ним за дві секунди. Тепер, його відправлять додому до рідних, але вже в іншому стані.

Ліквідований командир рф, фото: Twitter
Ліквідований командир рф, фото: Twitter

І так буде з кожним окупантом, який вирішить, що має право зайти на чужі землі з метою захоплення.

Нагадаємо, що студент-воїн ЗСУ захистив наукову роботу просто з передової

Раніше повідомлялося, що в Херсоні ліквідували чергового колаборанта – загинув на місці

Також, російський окупант розповів про "трофеї" після мародерства в Україні, і засудив людей з совістю