Російські окупанти продовжують зізнаватися у злочинах проти українського народу. Зокрема, мова пішла про мародерів, які забирають навіть магнітики з холодильників. Вони заздрять рівню життя наших громадян.

Про це свідчить телефонна розмова загарбника, який перехопили у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України. Опублікований ролик був на сторінках відомства в соціальних мережах.

Як виявилося, навіть через чотири місяці з початку повномасштабного вторгнення, російські окупанти продовжують мародерити в захоплених в Україні містах і селах. Вони приходять до господарів, і погрожують зброєю, а після цього хваляться в телефонних розмовах близьким своїми «трофеями».

"Є хто? Я зараз стріляти почну", - розповідає росіянин, як мародерствує в Україні. Більше того, він насміхається над своїми побратимами, у яких ще вистачає совісті цього не робити. Для окупанта це відмінний шанс розбагатіти, але мабуть він ще не чув про існування слова "карма".

Популярні новини зараз
Лілія Подкопаєва висловилась про зраду своєї найкращої подруги Ані Лорак: "Я все чекала" Іраклі Макацарія врятував доньку генерала та дружину ексхолостяка Діми Черкасова з лап путіна: "Це вже така родина" Росіяни почали виправдовувати перед народом свої поразки, але вже ніхто не вірить: "Жоден із планів не реалізований" Настя Каменських зворушливо показала найвідповідальніший момент в її житті: "Я дуже хвилювалась"
Показати ще

Бійці ЗСУ. Фото: скриншот Facebook
Бійці ЗСУ. Фото: скриншот Facebook

"У них ще совісті не вистачає у кого-небудь щось забрати. Я там просто до будинку підходжу, стукаю. Є хто? Я зараз стріляти почну-так-так, все виходимо. Треба було понабирати телефонів ще більше. Я тільки собі "замутив" телефон. У мене ох... (дуже хороший) Huawei. Коли у смак увійшов, мені так сподобалося. Просто входиш в будь-який будинок. Так, Здрастуйте. Виходьте, будь ласка. Я щось візьму", - хвалиться росіянин мародерствами в Україні.

Коли ВСУ знайдуть цього "сміливого" хлопчини, далеко накрадене він не понесе, і доведеться платити за рахунками.

Нагадаємо, що командувач обороною Києва Олександр Павлюк пояснив, від чого залежить безпека столиці

Раніше повідомлялося, що Анджей Дуда знову згадав слова Еммануеля Макрона про Україну, і звернувся до Путіна

Також, окупанти втекли від молодіжного та Катеринівки на Донбасі після атаки ЗСУ — плани ворога летять шкереберть