Як розповів і показав у черговому відео журналіст "Інфокар" Павло Кащук, на російському тепловізорі "Сич-3" від підприємства "ЦНІІ "Циклон" виявилися, вже звично, критично важливі іноземні комплектуючі.

За сформованою "сумною" традицією, одна з головних частин тепловізора – неохолоджуваний тепловий детектор, болометр, виявився французького виробництва – ULIS.

Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube
Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube

Відомо, що саме від болометра залежить, якої якості буде зображення приладу.

Одночасно, в самій рф традиційно позиціонують "Сич-3" виключно як російську розробку. Але вся електроніка зібрана на Західній елементній базі та тільки спаяна в РФ. При цьому, пайка викликає величезні питання якості і надійності приладу. На фото нижче видно, як напаяні дроти, імовірно які є так званою "модифікацією" приладу. Якість, без сумніву не має аналогів, дроти просто допаяні у вже готову мікросхему.

Популярні новини зараз
Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Показати ще

Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube
Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube

Прилад "Сич-3" призначений для цілодобового спостереження і пошуку об'єктів, а також для отримання температурно-контрастного зображення.

Раніше ми розповідали про російський БПЛА "Орлан-10" та БМД-4 в яких теж вияви французькі комплектуючі компанії LYNRED.

Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube
Тепловізор рф Сич-3. Фото: Youtube

Нагадаємо, раніше ми писали, що російським пропагандистам закрутять гайки: Європа хоче нанести потужний удар.

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, чому в рашистських танках башта відлітає в "космос" після вибуху - навіть не приховують цього.

Також "Знай.ua" писав, що в ЗСУ порадили окупантам "дивитися краще під ноги" та показали, що буває з неслухами.