Стало відомо про нові спроби росіян дестабілізувати ситуацію в Бессарабському районі. Роблять все можливе, щоб люди страждали від їх провокацій.

З'явилася така інформація від заступника начальника Головного оперативного управління Генерального штабу Збройних сил України Олексія Громова. Ця думка була озвучена під час брифінгу.

Російські окупанти не можуть дати спокійно жити людям. Їх всі ці роки вербували на те, що зло - це прекрасно. За такою методичкою вони і живуть.

Олексій Громов. Фото: YouTube
Олексій Громов. Фото: YouTube

Зараз це зло вийшло за межі Росії, і поширюється на мирні країни, включаючи Україну.

Популярні новини зараз
Даніель Салем після довгої служби схилив Дашу Астаф'єву зайнятися тим, за чим скучив найбільше: "Так, почалося" Чеченці вирушили добровольцями в Україну, щоб допомогти ліквідувати росію: не хочуть асоціацій з TikTok-загоном Кадирова Оля Полякова назвала корінь проблем в сім'ях, відчула і Маша Єфросиніна: "Я цю пісю мила, торкалась з дитинства" Вікторія Булітко з "Дизель шоу" висміяла потуги волонтерів, які допомагають російським окупантам: 300 рублів за два тижні
Показати ще

"У Бессарабському районі Росія намагається дестабілізувати ситуацію. Ворог продовжує поширювати інформацію про замінування об'єктів державної інфраструктури та закладів у містах. З метою поширення паніки у жителів Придністров'я, Молдавської республіки, а також виправдати червоний рівень готовності військ. Але особливих успіхів серед населення немає", - сказав він.

ВСУ, фото: Facebook
ВСУ, фото: Facebook

Крім того, Олексій Громов додав, що на Сіверському напрямку ворожі війська роблять все можливе, щоб прикрити ділянку українсько-російського кордону в Брянській і Курській областях. Робиться це для того, щоб не дати можливість Збройним силам України перекинути наші війська на інші напрямки, однак, наші військові готові до всього.

Російські окупанти. Фото: скрін youtube
Російські окупанти. Фото: скрін youtube

До слова, у прикордонних російських містах продовжили рівень підвищеної терористичної загрози до 8 червня цього року.

Нагадаємо, що окупант грабував квартиру українців і вирішив відобразити себе на Polaroid: фото проявилося пізніше

Раніше повідомлялося, що Україна посилила охорону північного кордону після чергової провокації окупантів: помилки не будуть повторені

Також, Олексій Арестович емоційно країнам, які пропонують "поділитися територіями"