Стало відомо про те, що завдяки діям України в Чорному морі, діяльність російського флоту стала сильно обмежена. Це тільки початок.

Про це стало відомо завдяки новій публікації Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Нові докази того, що російська армія програє.

Збройні Сили України змусили російський флот уникати наближення до узбережжя України. Вони знають, що звідси живими вони вже не виберуться.

Такий коментар в ефірі проекту Радіо Свобода "Крим. Реалії" зробив представник ГУР МО Вадим Скібіцький.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

"Вони були обережні, але їх корабельне угруповання на сьогоднішній день, на жаль, забезпечує повний контроль Азовського моря, і це зрозуміло, разом з Керченською протокою, і вони зараз блокують наші порти на Чорному морі. Мета-одна: це нанесення нам збитків в економічному плані для того, щоб не допустити функціонування портів як економічних зон. Не допустити руху товарів як на території України, так і з території наших портів, і підтримки готовності до застосування тих найбільших десантних кораблів, інших кораблів у разі проведення морської десантної операції. Але знову ж таки скажу-наші дії змусили їх обмежити діяльність Чорноморського флоту Росії на сьогоднішньому етапі", - зазначив представник військової розвідки України.

Одеський порт, фото: скріншот з відео
Одеський порт, фото: скріншот з відео

Варто відзначити, що зараз українська влада шукає шляхи для того, щоб розблокувати Чорне море.

Нагадаємо, що набитий зброєю під зав'язку Вантажний С-17 прямує з резервної бази США в Україну: допомога для ЗСУ

Раніше повідомлялося, що Україна намагається передати тіла загиблих російських солдатів-рф не дає згоду, гниють у мішках

Також, Маргарита Симоньян показала знову свою сутність, радіє ізоляції і загибелі людей