Стало відомо про те, що в Італії запропонували цілий план стосовно того, як можна врегулювати війну в Україні. Складається він відразу з чотирьох етапів.

Про це стало відомо завдяки виданню Repubblica, і документ був наданий в Нью-Йорку генсеку ООН Антоніу Гутеррішу главою італійського МЗС Луїджі Ді Майо.

У першому пункті пішла мова про припинення вогню, а також про ліквідацію ліній бойових зіткнень, під спостереженнями ООН. На наступному етапі Україна в найкоротші терміни стає частиною Європейського Союзу, але при цьому забуває про свої амбіції стати членом НАТО. За словами італійців Україна повинна залишитися нейтральною.

Рада ООН. Фото: Youtube
Рада ООН. Фото: Youtube

Третій пункт, і одночасно один з найскладніших - Україна і Росія підписують угоди по Донбасу і Криму для того, щоб вирішити протиріч по міжнародно визнаних кордонах.

Популярні новини зараз
Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти" Надя Дорофєєва показала як розважається з новим обранцем, в Мережу попали фото: "Так швидко, після розлучення" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Переговори в Туреччині
Переговори в Туреччині

Ну, і на останньому етапі підписується договір про мир і безпеку в Європі, який повинен буде раз і назавжди виключити можливість нової війни. В Італії описали ідеальний сценарій, однак, наскільки він реальний-незрозуміло.

У Росії вже також відреагували на такий план війни від італійців. Прес-секретар Дмитро Пєсков зазначив, що поки що не бачив, чи передавали цей проект російській владі , однак, не проти, щоб Італія брали участь у питанні вирішення конфлікту.

Наслідки війни. Фото: скрін youtube
Наслідки війни. Фото: скрін youtube

"Вітається участь усіх, хто може сприяти врегулюванню, ніхто не відкидає такі щирі зусилля" - кажуть там.

Фото: Пєсков, відкриті джерела
Фото: Пєсков, відкриті джерела

Нагадаємо, що кримський татарин після переслідувань на батьківщині пішов у ЗСУ, щоб врятувати свій народ

Раніше повідомлялося, що в " ДНР " вирішили, что буде на місці заводу" Азовсталь " у Маріуполі: навмисно почали знищувати

ТАКОЖ, СБУ перехопили розмову чергового"жадібного" окупанта: з жахом очікує постачання Західної зброї для ЗСУ