Стало відомо про те, що брат Рамзана Кадирова був польовим командиром в тимчасово окупованому Маріуполі. Росіяни намагалися використовувати всілякі сили для взяття міста.

Про це стало відомо завдяки новим даним британської розвідки, які регулярно публікуються на офіційному акаунті Міністерства оборони Великобританії в соціальній мережі Twitter.

Цього разу зведення було присвячене ролі чеченських підрозділів у захопленні міста. Перші спроби захопити місто призвели до серйозних втрат особового складу російських військ. Окупанти вирішили використовувати додаткові сили, серед яких було кілька тисяч чеченських бійців.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" Марина Боржемська зізналася, чи залишиться назавжди в Ізраїлі з дітьми від колишнього Узєлкова: "Як мало потрібно для щастя" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

Складаються вони з добровольців, а також з підрозділів Національної гвардії, які займаються зараз захистом влади Рамзана Кадирова.

"Кадиров, швидше за все, здійснює ретельний контроль за розгортанням сил, а його двоюрідний брат Адам Делімханов, виконує функції чеченського польового командира в Маріуполі. Бойове розгортання такого розрізненого персоналу демонструє значні проблеми РФ з ресурсами в Україні і, ймовірно, сприяє роз'єднаному командуванню, яке продовжує перешкоджати російським операціям" - йдеться в повідомленні британської розвідки.

кадиров. Фото: Youtube
кадиров. Фото: Youtube

В черговий раз російська армія показує, що вона не здатна нічого зробити, і поставлені завдання для них всього лише слова. Вони не мотивовані, і думають лише про те, як би повернутися додому.

Кадирівці. Фото: Telegram
Кадирівці. Фото: Telegram

Нагадаємо, що СБУ перехопили розмову" жадібного " окупанта: з жахом очікує постачання Західної зброї для ЗСУ

Раніше повідомлялося, що Кремль показово карає командирів окупаційних військ за провали в Україні

Також, у Маріуполі виявили ще одну братську могилу: російські окупанти перетворюють місто на Некрополь