У столиці не виключають найгіршого сценарію у війні з Росією, адже Київ залишається головною ціллю ворога.

Про це заявив начальник штабу військової адміністрації Києва Сергій Корнійчук. Київ потрохи відновлюється до повоєнного стану, однак вважати, що війна завершилася зарано, з таким "сусідом" треба завжди бути напорготові.

З огляду на те, що столиця — це великий політичний та економічний центр, Київ завжди буде однією з головних стратегічних цілей противника, - впевнений Корнійчук. Тому, слід завжди це враховувати.

Київ, фото з 24 каналу
Київ, фото з 24 каналу

"Ми готуємося до гіршого сценарію — це повторний наступ", — зазначив він.

Популярні новини зараз
ЗСУ завдали точного удару по окупантам у Мелітополі: "Аеродрома вже не існує" Окупанти влаштували п'яні розбірки та перестрілку між собою, а про компенсацію за бойові втрати можна забути — ГУР перехоплення Катерина Кухар із "Танців із зірками" розповіла про важкий виклик, який кинула їй війна: "Час складних рішень" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня"
Показати ще

Новий план оборони Києва враховує всі недоліки та прорахунки, допущені під час першої фази війни. Також аналізуються питання будівельних норм — зокрема, щодо необхідності зміцнення будинків, наявності укриттів із душовими, туалетами, автономною подачею води, обігріву, резервного електропостачання.

За словами Корнійчука, помилки, які були допущені опрацьовані, а й військовим та цивільним ставляться нові та складніші завдання. У цьому плані передбачені форми та способи дій військ, підготовка інфраструктури.

Нагадаємо, раніше Михайло Федоров показав, як у росії анінітрохи не горюють через долю їхніх знайомих у війні з Україною та спокійно реагують на смерть окупантів.

Як повідомляв портал "Знай.ua", 14 травня всі харків'яни, та й українці отримали приємні новини про те, що ЗСУ пішли в контрнаступ на Ізюмському напрямку.

Також "Знай.ua" писав, що російські пропагандисти роблять ролики "про успіхи" окупантської армії.