Тимчасовий виконувач обов'язків командира 36-ї бригади морської піхоти Сергій Волинський (Волина) подав чергову звістоку з Азовсталі, яку безпощадно обстрілюють російські окупанти.

У новому пості, опублікованому в соцмережі Фейсбук, Сергій Волина зізнався, хто його навчив такої сильної любові до України. Він запевнює, ця безумовна любов до Батьківщини житиме, поки б'ється його серце. Проте жоден українець не посміє засумніватися в цьому, адже захисники Маріуполя своїми життями та відданістю підтвердили це.

"Я - морський піхотинець. Саме морська піхота навчила мене по-справжньому любити Україну! Любити сміливо та відчайдушно, любити зі зброєю в руках та у хвилини найбільшої небезпеки, любити надійно, хоробро та безкомпромісно! І поки б’ється моє серце, я відчуватиму чисту, безумовну та беззастережну любов до Батьківщини. Бо в ній - любов сина до рідної матері, брата до сестри, любов батька до своєї дитини! Ця любов немає меж!!!", - написав він. Сергій Волина

Сергій Волина написав лист Папі Римському, фото: УП
Сергій Волина написав лист Папі Римському, фото: УП

Сергій Волина додає, що морська піхота стала його родиною. У її складі захисники України, які без вагань віддають свої життя за Батьківщину, і побратими, що "завжди ділять останнє порівну на всіх, готові підставити своє плече та простягнути руку допомоги!"

Популярні новини зараз
Андрій Бєдняков з "Орел і Решка" вирішив переплюнути Сергія Притулу і Лачена: "Скинь 100 гривень на ЗСУ" Ведуча Василіса Фролова поділилася своїм чотиримісячним болем: "Відрізало і заніміло" Головне за ніч, 25 червня: Галкіна побили, Полякова зганьбилася, окупант похвалився награбованим, а Сасанчин отримав ляпаса Олександр Алієв розніс в пух і прах Миколу Тищенка, який ховався на Закарпатті: "Чому ти обсир*єшся?"
Показати ще

"Бо маємо одну на всіх - спільну любов до неньки України!! Ми боремося... Якщо світова цивілізація ще має спільні духовні цінності та ідеали, якщо люди здатні відчувати біль та страждання інших, якщо слова про допомогу змушують діяти, то я закликаю боротися за гарнізон Маріуполь! Я закликаю весь світ, я закликаю кожного допомогти реалізувати процедуру "extraction" для українських військових! Морська піхота - ВІРНІ ЗАВЖДИ!!!", - написав він. Сергій Волина

Скріншот: facebook.com/serjvlk
Скріншот: facebook.com/serjvlk

Раніше Знай писав, командир морпіхів Волина просить врятувати маріупольців, аби запобігти катастрофі: "Зараз не 1940-й..."

Також ми писали, морпіхи та "Азов" в Маріуполі врятували 500 прикордонників і поліцейських: евакуювали на "Азовсталь"

Нагадаємо, Азов майстерно контратакував окупантів у Маріуполі, попри блокаду: самі себе закидали гранатами