За 18 березня в Росії поховали все керівництво Володимирського спеціального загону швидкого реагування Управління Росгвардії. Про це стало відомо з повідомлення російського журналіста Іллі Косигіна.

За його словами, вчора поховали чотирьох підполковників, і це стало першими втратами спецзагону за останні три десятки років.

"Ви розумієте весь масштаб п*здеця? У нас за всі 30 років існування володимирського СОБРа взагалі не було втрат особового складу. А вчора за один день поховали все його керівництво... скільки ж тоді молодших офіцерів загинуло?", - дивується журналіст.

Пізніше Косигін додав, що інформацію про загибель Володимирського ОМОНу під Харковом йому підтвердили відразу кілька незалежних джерел.

Популярні новини зараз
Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений Головне за 9 серпня: "бавовна" у Криму від ЗСУ, дефіцит кавунів, рознос Єгорової від Сумської та неадекватна росіянка в Австрії У Криму злетіла у повітря військова база: лунає повітряна тривога, почалася паніка
Показати ще

"Ці люди розганяли наші акції, і навіть били нас. Але я не зловтішаюся, я висловлюю співчуття сім'ям загиблих. Мені дуже шкода, що Путін довів нашу країну до такого. Я не хочу, щоб ви, військовослужбовці і співробітники Росгвардіі, вмирали, тому прошу не виконувати злочинні накази вашого начальства», - пише він.

«А чого ви очікували? Легкої прогулянки за 3 дні до Хрещатика? Це ще вам тільки десята частина вантажу 200 повернулася. Зносьте свого тирана, інакше ще більше російських солдатів стане добривом в Україні", - пишуть у відповідь українці.

Раніше Знай писав, ЗСУ ліквідували головного політрука Чорноморського флоту Андрія Палія - допомагав окупувати Крим.

Також ми писали, російські військові були знищені воїнами ЗСУ, намагаючись взяти штурмом Харків: їх втрати не злічити. ЗСУ продовжують гідно відповідати російським загарбникам.

Нагадаємо, російський окупант зізнався, що без жалю розстрілював житлові будинки: "По*й, що там мирні жителі". Російські окупанти усвідомлено і з особливою жорстокістю розстрілюють житлові будинки.