Повномасштабна війна в Україні триває вже майже 10 місяців, і Росія після розмов про денацифікацію тепер благають про переговори. У Британії застерігають Київ.

Про це заявив міністр закордонних справ Великої Британії Джеймс Клеверлі.

За його словами, мирні переговори можуть стати насправді прикриттям для переозброєння путінської Росії, і ні в кого немає впевненості в тому, що дипломатія справді спрацює.

Без сумніву, кожен хоче сьогодні у цивілізованому світі, щоб ця війна закінчилася, проте вони насамперед мають бути справжніми. Від Кремля жодних гарантій цього не надійшло до цього дня.

Переговори, фото: скріншот з відео
Переговори, фото: скріншот з відео

Популярні новини зараз
Безліч країн вибухнули ненавистю до росії: всі згадали про смерть і страждання, які сіють окупанти Українцям обіцяють глобальні пенсійні зміни: буде розміром 60% від зарплати Новий закон про мобілізацію: хто може проходити службу за місцем проживання Ось таким був дідусь "Запорожця": рідкісні кадри унікального прототипу із кузовом незвичайної форми
Показати ще

"Якісь переговори повинні бути реальними, вони повинні бути змістовними, вони не можуть бути просто фіговим листом для російського переозброєння та наступного набору солдатів", - каже Джеймс Клеверлі.

Путін тим часом не подає сигнали про те, що він уже готовий закінчити війну в Україні, і має намір продовжувати ганьбити себе і "другу армію у світі". Загальна риторика все ще залишається конфронтаційною.

путін, скріншот: YouTube
путін, скріншот: YouTube

До речі, деякі світові лідери неодноразово намагалися схилити Україну до мирних переговорів, проте Володимир Зеленський не має наміру йти на них. Нам головне закінчити війну з усіма повернутими людьми та територіями, і лише потім можна про щось говорити.

Україна та Велика Британія. Shutterstock
Україна та Велика Британія. Shutterstock

Нагадаємо, що підсмажені окупанти злетіли у повітря: у Мелітополі ЗСУ знищили базу, в якій влаштувалися вороги

Раніше повідомлялося, що війна в Україні може завершитися після однієї умови

Також окупанти можуть надавати українській розвідці маршрут ворожих ракет: одна з причин успішної роботи ППО