Стало відомо про те, що на кордоні України зараз близько семи батальйонів збройних сил Білорусі. Можуть готуватися до найстрашнішого сценарію.

Про це стало відомо завдяки Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України. Представник відомства Вадим Скибіцький дав нове інтерв'ю, де доповів про актуальну обстановку.

З військової точки зору, загроза вторгнення білоруської армії на територію України зберігається, проте на даний момент цей сценарій експерти називають малоймовірним.

"Сьогодні прямої загрози з боку Білорусі немає, тому що не створено угруповання військ, не розгорнуто систему управління цим угрупованням. Це основний елемент того, що йде безпосередня підготовка до бойових дій", - пояснив Вадим Скибіцький.

Популярні новини зараз
Анджеліна Джолі після візиту в Україну одяглася в чорне і попрощалася зі старшою донькою: "Я розплачусь, якщо буду..." У Криму окупанти затримали терориста Стрєлкова-Гіркіна з підробними документами: їхав у сторону півдня України Легенда "Танців з зірками" Влад Яма засмутився після "бавовни" у Криму: "Мені чомусь..." Ціни на гречку раптово обвалилися: скільки зараз коштує улюблена крупа українців
Показати ще

Але при цьому перебування на кордоні одразу семи батальйонів білоруської армії викликає занепокоєння, що спонукає українське командування відправити туди додаткові сили стримування, а також посилити розвідку. На сьогоднішній день це вкрай важливо, щоб не допустити подій кінця лютого, коли на це зважилися російські війська.

Кордон з Білоруссю, фото: скріншот
Кордон з Білоруссю, фото: скріншот

"Це відволікає ресурси та кошти від нашого східного фронту. Крім того, постійне переміщення військ спрямоване на те, щоб тримати нас у напрузі. Відпрацьовуються окремі елементи, тактичні епізоди можливих наступальних дій саме з території Білорусі", – наголосив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, що в Херсоні окупанти вкрали металеві "їжаки" і замінили дерев'яними: під стать фанерним білоруським танкам

Раніше повідомлялося, що Михайло Подоляк назвав дві причини перемоги ВСУ військовим шляхом

Також, ракетні удари не завадять контнаступленню: вже знайдено рішення