Стало відомо про те, що в Європі знову незадоволений діями росіян. Уряд путіна назвали відповідальними за глобальну продовольчу кризу.

Таку думку озвучив голова Європейської Ради Шарль Мішель під час зустрічі лідерів G7. Він звернувся до них, і закликав знайти спосіб вирішити проблему, яка склалася на сьогоднішній день.

За його словами, росія вирішила влаштувати справжні "Голодні ігри", і винен в цьому виключно вони. путін вирішив використовувати їжу як безшумну зброю війни.

Шарль Мішель, фото: Twitter
Шарль Мішель, фото: Twitter

"Ми повинні рішуче протистояти російській пропаганді про ціни на продукти харчування і добрива", - закликав Шарль Мішель лідерів країн G7.

Популярні новини зараз
Пенсійний фонд звернувся до українців: цей важливий нюанс має знати кожен Хлопчик зґвалтував 11-річного однокласника, але з ним навіть нічого не зробили: що не так із цією школою Українцям назвали суми майбутніх пенсій: із мінімальною та середньою зарплатою 1000 доларів за 1 гривню: як виглядає монетка, за яку "б'ються" колекціонери
Показати ще

Також, чоловік оголосив про додаткову військову допомогу для України в розмірі 2 мільярдів євро, хоч і прекрасно розуміє, що цього буде недостатньо. Євросоюз буде підтримувати Україну до останнього, а після війни і зовсім допоможе відновити країну.

"Ми завжди були лідерами у співпраці з країнами, що розвиваються. Від Євросоюзу надходить 46% глобальної допомоги на розвиток. Щорічно майже 70 мільярдів євро спрямовуються на фінансування заради миру, більшого добробуту і більшого розвитку", - підкреслив Мішель.

Денис Шмигаль і Шарль Мішель / фото: kmu.gov.ua
Денис Шмигаль і Шарль Мішель / фото: kmu.gov.ua

Не можна не відзначити, що росія і справді на сьогоднішній день намагається створити продовольчу кризу в світі, так як блокує поставки українського зерна. У всьому, звичайно ж, пропагандисти звинувачують захід і український уряд, хоча цивілізований світ знає і бачить всю правду.

Нагадаємо, що Україна обзавелася німецькими "квіточками" для танків російських окупантів - чим зустрічатимуть ворога ЗСУ

Раніше повідомлялося, що вона їм вже сниться-російські медіа розганяють новину про "збір коштів" в Україні на ядерну бомбу

Також, Експерт з США назвав, що допоможе Україні безперечно перемогти