Російські окупанти настільки бояться протистояння з ЗСУ, що починають цілодобово безперервно пити алкоголь. Їм так легше, по всій видимості, змиритися зі своїм програшем.

Про це свідчить телефонна розмова окупанта, який перехопила Служба безпеки України, і був опублікований на сторінках відомства в соціальних мережах.

З даного ролика стає ясно, що велика частина військових йде у відпустку за так званими "сімейними обставинами". Як тільки переступають кордон рідної області, пишуть заяву на звільнення, і більше не повертаються на війну.

"У нас все з*бались, залишилося 6 осіб, уявляєш?.. Ніхто не повертається, всі звільняються, всі змотуються", — розповідає дружині окупант, який воює в східних областях України.

Популярні новини зараз
Російські окупанти демонструють боягузливість і п'яні скаржаться дружинам на ЗСУ: "Командир с*е у пакет" Андрій Бєдняков відібрав лаври у Сергія Притули та організував допомогу Харкову з Усиком: "Серце завмирає" Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Така тенденція зустрічається вкрай часто серед них, і як зазначили в Службі безпеки України, вони просто бояться вступити в атаку з ЗСУ. Приходить усвідомлення, що після такого вони зможуть повернутися додому тільки в чорних пакетах. Саме тому російські загарбники користуються старовинним російським лайфхаком - приглушують страх алкоголем.

російські окупанти. Фото: скриншот Youtube
російські окупанти. Фото: скриншот Youtube

"Я бухаю... бо боюся. Тут всі бухають", - зізнається загарбник.

Якщо так піде далі, і їм все таки пощастить повернутися додому, то дружинам доведеться боротися не тільки з вічним страхом "чоловіків" при слові "Україна", а ще й з їх алкоголізмом, який вилікувати буде вкрай складно.

Все це грає тільки на руку українцям, так як після перепою вони і зовсім не зможуть воювати, і будуть падати ще до першого пострілу з боку України.

Нагадаємо, що дружок Путіна Володимир Соловйов знову почав погрожувати Третьої світової, але у нього закінчився час

Раніше повідомлялося, що вирішили "налякати"? Білорусь розташувала вздовж кордону з Україною дерев'яну "бронетехніку" - речник Міноборони

Також, окупанти втекли від молодіжного та Катеринівки на Донбасі після атаки ЗСУ — плани ворога летять шкереберть