Війна в Україні йде практично чотири місяці. Все більше країн припиняють будь-які зв'язки з Росією, і починають допомагати нам. Однак, чи достатньо Захід постачає зброї Україні.

Про це стало відомо завдяки новій публікації порталу The Economist, де були зроблені різні висновки.

Щодня Україна випускає в середньому 6-6 тисяч снарядів на день, і це одна десята від загороджувального вогню російських окупантів. Через чотири місяці боєприпаси для радянських реактивних установок "Смерч" і "Ураган" почали закінчуватися. Також, боєприпаси для радянської артилерії виснажилися ще практично на самому початку повномасштабного протистояння.

поставки західного озброєння до України
поставки західного озброєння до України

Але, засмучуватися рано. Справа в тому, що деякі західні лідери натякають, що публічні вимоги України трохи відрізняються від того, що потрібно в приватному порядку, і все це поставляється в повному обсязі, як не дивно.

Популярні новини зараз
У Кремлі хочуть помститися Україні за Крим, проте ресурсів практично не залишилося - Олег Жданов Бойовик із "ДНР" потрапив на церковне свято в полон до ЗСУ, і того ж дня дізнався про загибель сина на війні: "Я в а*уї" ЗСУ утилізували найкращого пілота росії: рік тому над Червоною площею, а тепер вирушає додому в пакеті Грози розбавлять спекотну погоду в Україні, освіживши кілька областей: прогноз синоптикині на 10 серпня
Показати ще

Нове озброєння ЗСУ, фото: скріншот з відео
Нове озброєння ЗСУ, фото: скріншот з відео

"Насправді Україна отримала те, що хотіла, і навіть дещо ще",-заявив американський генерал Міллі.

Далі буде тільки більше, адже озброєння Про типу Himars, британських РСЗВ, і важкої артилерії тільки почне приходити в найближчому часі.

ЗСУ показали свій професіоналізм, і світові генерали відзначають, що вони прекрасно справляються з новою зброєю, тому сумнівів у перемозі України вже бути не може.

Нове озброєння ЗСУ, фото: скріншот з відео
Нове озброєння ЗСУ, фото: скріншот з відео

"Росіяни просто влаштовують масові обстріли, не обов'язково досягаючи військового ефекту... українці, з іншого боку, використовують набагато кращі артилерійські прийоми", - говорить генерал Міллі.

Нагадаємо, що окупанти хотіли перетворити українців у в'язнів гетто

Раніше повідомлялося, що пес Патрон принизив Росію і оголосив загальну мобілізацію перед кандидатством в ЄС

Також, українець з позивним "Полтава" звернувся до співгромадян, які знаходяться в тилу