Стало відомо про те, що окупація Херсонської області не рятує Крим від економічної кризи. Плани росіян почали провалюватися на самому початку свого шляху.

Про це пише ARC.

Російська пропаганда почала визнавати той факт, що рівень інфляції окупованих територій перевищує аналогічні показники держави-агресора.

Російська інфляція в квітні становила 17,83%, а в Севастополі окупантський рубль знецінився на 19,3% тільки за останній місяць.

Мітинг на підтримку України в Криму. Фото: YouTube
Мітинг на підтримку України в Криму. Фото: YouTube

Популярні новини зараз
Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки Після обстрілу Бєлгорода губернатор області заявив, що жителі можуть забути про спокійний сон: тепер і їх прийшли "звільняти" Тарологиня Людмила Хомутовська сказала, що стане знаком кінця війни, загибель неминуча: "Починаючи з 190 дня" Парамедик Тайра розкрила невідоме про російський полон: "Сказали, що вона вже мертвець і краще накласти на себе руки"
Показати ще

"Обіцяний окупантами "Херсонський транзит" лише несуттєво вплинув на зменшення цін на окремі овочі, оскільки награбовану продукцію в Криму реалізують, з відповідною "маржею" виключно наближені до ключових колаборантів структури. Жителі Севастополя жваво обговорюють в соціальних мережах поточну кризову ситуацію" - йдеться в повідомленні під постом.

Російські окупанти, фото: скріншот з відео
Російські окупанти, фото: скріншот з відео

При цьому, жителі зізнаються в соціальних мережах, що за 8 років в Криму так і не були відновлені ті місця, які працювали до 2014 року. Вони почали усвідомлювати, що таке насправді "русский мир".

У кошиках кримчан не з'являється доступне продовольство, і через продовження російської агресії, яка буде лише розростатися, жителів півострова може очікувати економічний колапс. Зовсім не дивно буде, якщо ті, хто так люто хотів стати частиною Росії, зовсім скоро буде проситися назад під контроль України. Це може статися вже зовсім скоро, незважаючи на погрози з боку російської влади.

Крим, скріншот: Youtube
Крим, скріншот: Youtube

Нагадаємо, що 3 місяці війни з Росією: як ЗСУ розгромили плани окупантів у пух і прах

Раніше повідомлялося, що Каспійська флотилія рф відмовляється воювати через аварійні кораблі: ремонтують китайськими деталями втридорога

Також, війна-не тільки бої на фронті, а й турбота про цивільних: азовці допомагають проводити евакуацію