Одне з найбільших міжнародних агентств інформації та новин Associated Press, на своїй сторінці публікує фото мертвих російських солдатів, виявлених на території звільнених Україною населених пунктів Харківської області.

Один з відповідальних за операцію розповідає:

Загиблі окупанти. Фото: Associated Press
Загиблі окупанти. Фото: Associated Press

"Ми оглядаємо тіла. Криміналісти оглядають. Потім криміналісти чи поліцейські описують їх на групу з військово-цивільної адміністрації м. Харкова. Цей документ підписує голова військово-цивільної адміністрації м. Харкова. копії цього документа. Один залишиться у військово-цивільній адміністрації, другий поїде з тілами до Києва. Потім буде обмін чи ще щось. На цей час я більше нічого не можу сказати".

Загиблі окупанти. Фото: Associated Press
Загиблі окупанти. Фото: Associated Press

Популярні новини зараз
Кінець світу до 2027 року: дивний "мандрівник" у часі показав порожній Колізей у Римі та вимерлі міста Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Приготуйте, не пошкодуєте: ці копійчані крупи вбережуть від діабету та зменшать ризик хвороб серця Чому ми забули цей рецепт і замінили його на Олів'є: простий та смачний салат "Барбі" з буряків
Показати ще

Судмедексперти та працівники закладають тіла в мішки. Різні судово-медичні експерти, які фотографують тіло. Йдеться про те, що Україна ніяк не може отримати згоду від російської сторони, на запит про передачу тіл назад в Росію. Їх Кремль спише як "зниклих безвісти", щоб не виплачувати сім'ям обіцяні 5-7 мільйонів.

Загиблі окупанти. Фото: Associated Press
Загиблі окупанти. Фото: Associated Press

Харків, який знаходиться неподалік російського кордону і лише за 80 кілометрів на південний захід від російського міста Білгород, зазнав інтенсивних обстрілів.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в тимчасово окупованому Маріуполі забиті зливові відводи і каналізація забезпечують розтікання дощової води разом зі сміттям.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські солдати створені для залякування, а не для війни.

Також "Знай.ua" писав, що Марія врятувала понад 8 тисяч життів українців ризикуючи собою: навчала солдатів в окопах.