Стало відомо про те, що під впливом міжнародних санкцій економіка росіян продовжує руйнуватися. Що про це думають експерти.

Така інформація з'явилася завдяки новим доказам Головного управління розвідки Міністерства оборони України. Опублікували їх на сторінках відомства в соціальних мережах.

Зараз керівництво Кремля старанно намагається довести своїм громадянам, що Росія фінансово зростає, поліпшується благополуччя громадян, і взагалі у них все йде за планом. При цьому, прогнози їх Міністерства економіки говорять про зворотне. Др кінця року падіння складе на рівні 8,8%.

"За найбільш оптимістичними для країни-агресора сценаріями видобуток нафти знизиться на 9,3%, газу на 5,5%. Також на 20% скоротиться експорт і на 10% експорт газу. Bank of New York повідомив власникам російських євробондів, що через санкції Євросоюзу відмовляється виконувати функції довірчого керуючого цими паперами. Deutsche Bank закінчив працювати з низкою великих російських банків, закривши їм кореспондентські рахунки. Такі дії можуть викликати проблеми при переказах росіянами коштів за кордон. Раніше схоже рішення прийняла група Raiffeisen " - йдеться в повідомленні під постом.

Популярні новини зараз
Тіна Кароль побувала в Україні, але її вже "зустріли" за кордоном: "Яка ж ти..." ЗСУ атакували військові бази окупантів у Мелітополі, не матимуть чим воювати: "Колаборанти бояться виходити на роботу" Дмитро Танкович з "Дизель шоу" показав справжнє обличчя глави МЗС росії лаврова - сміх не стримати: "Збіг? Не думаю" Петра і Марину Порошенків зловили в одному з найдорожчих готелів Лондона: закінчилося викрученими руками й зламаними нігтями
Показати ще

Російський рубль
Російський рубль

Після того, як проти Росії почали вводитися міжнародні санкції, скоротилися поставки китайських технологій. Військове вторгнення в Україну не пройшло повз і малого бізнесу. Тільки за березень і квітень було зареєстровано понад 60 тисяч справ про банкрутство. У такий спосіб росіяни вводять себе в яму, але, при цьому, продовжують "геройствовать".

Банкрутство, скріншот: Youtube
Банкрутство, скріншот: Youtube

Нагадаємо, що українська матуся захистила наворожену дитину грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз

Раніше повідомлялося, що російські пропагандисти жодного дня не можуть прожити без ядерної зброї

Також, в Італії запропонували власний план закінчення війни в Україні: 4 етапи, які можуть знову принести мир