Віталій Кім разом з Олексієм Арестович є для українців майстром з підняття бойового духу всього народу.

Багато українців впевнені, що саме завдяки губернатору Миколаївської ОГА місто змогли відстояти в сутичці з російськими окупантами.

Обстріли в Миколаєві, фото: Віталій Кім
Обстріли в Миколаєві, фото: Віталій Кім

А що ж робитиме улюбленець українців після того, як наша країна, наші герої ЗСУ розтрощать путінську армію? Про це він розповів в інтерв'ю телеканалу ICTV.

"По-перше, я нікуди не їхав, я тут і навідуюсь додому. По-друге, я бачу своїх друзів, ми збираємося. Уся команда залишилася тут, всі куми - всі працюють. У мене нічого не змінилося, просто є війна і є проблема - вбивають наших людей... Я хочу на море, але не можу поїхати, тому що зайнятий", - як завжди з посмішкою каже Віталій Кім.

Популярні новини зараз
Ціни на черешню значно впали: скільки просять за кіло у розпал сезону Українці просять впровадити новий шкільний урок "Русофобія": "Зароджують в українцях жагу до помсти" Віталію Кіму приготуватись? Пропагандисти проговорились про наступну цiль в Україні Відпустка в Єгипті скасовується: акула в Хургаді напала на туристів, дівчина залишилася без ноги та руки
Показати ще

Віталій Кім, скріншот з відео
Віталій Кім, скріншот з відео

У Віталія Кіма багато зброї, тому що він любить полювання і часто полює. Про це він теж розповів в ході інтерв'ю.

"Я вмію з нею поводитися, але мені дещо забороняють тут робити, що я хочу. І кажуть, що робити. Тому кожен повинен займатись своїми справами".

Кім зізнається. що отримував погрози особисто. Він зазначає, що йому все життя хтось загрожує.

Нагадаємо, що Віталій Кім висміяв новий план росіян, хотіли програти з самого початку: "Боже, яке кончене".

Раніше ми повідомляли, що Віталій Кім розповів про те, як російські солдати не хочуть потрапити в м'ясорубку від ЗСУ.