Російські окупанти продовжують пробивати дно. Розповідають дружинам про звірства, які вони творять в Україні, ще й пишаються цим.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови окупанта. Опублікували його на Офіційних акаунтах Служби безпеки України в соціальних мережах.

Цього разу з'явився черговий доказ військових злочинів, які творять окупанти на наших землях. Це сильно змінює їх психіку, і вони стають некеровані, з'являється спрага нової крові.

У новій телефонній розмові п'яний окупант, який зараз у Херсонській області, вирішив розповісти дружині про те, які звірства вони творять над цивільним населенням країни. Він її такими розповідями вкрай налякав.

Популярні новини зараз
Війна переходить у затяжну фазу: Резніков розповів, як окупанти готуються обороняти захоплені території Головне за ніч: Маріуполь віддають на поталу кадирівцям, Kalush після Євробачення знову здивував, а Злата Огнєвіч зізналася у коханні Оля Полякова в патріотичному вбранні стала втіленням статуї Свободи для українців: "Краса неймовірна" Друг Ані Лорак Сергій Лазарєв причепився до Джамали через Євробачення: "Перше місце не за супер-хіти"
Показати ще

Ворожі війська принижують мирних жителів України, стріляють їм в голову, а ті у відповідь молять про пощаду.

"Я можу взяти людину і в голову "бам" ... з кулемета, Калашникова, з ПКМа...! Ти що в це не віриш? Настя, я довбо**бом став, я взагалі йо*нутий став..." - хвалиться окупант.

Окупанти
Окупанти

Його дружину це дуже налякало, і вона тепер не впевнена, що вони зможуть продовжувати жити разом, але його це не хвилює.

"Дуже сподіваємося, що "такий, як є" стане добривом для української землі. А якщо ні, то його контакти, особисті дані і визнання в злочинах вже є розпорядженні СБУ! І він повною мірою відповість за свої дії перед Міжнародним судом " - зазначили у відомстві після таких заяв.

Окупанти, Telegram
Окупанти, Telegram

Нагадаємо, що евакуював людей під кулями російськихзагарбників-оперний співак Сергій Іванчук отримав 5 поранень

Раніше повідомлялося, що США почали вести переговори про купівлю нових бронебійних Switchblade для України: допомога ЗСУ в самому розпалі

Також, Маріуполь готують до приєднання до рф - хочуть проводити фейковий референдум