Мобілізовані з " ДНР " почали скаржитися на те, що військове керівництво їх обманює, а також проводить ряд маніпуляцій. Бояться, що тепер нескоро потраплять додому.

Про це стало відомо завдяки новому перехопленню розмови Служби безпеки України, де розкрилися нові подробиці про російське вторгнення. Патріотизм у військових почав гаснути, і вони почали усвідомлювати, у що вплуталися.

Військові з так званого "ДНР" почали обурюватися з приводу того, що не можуть потрапити додому, і ніхто не знає, скільки ще вони будуть перебувати на території України. Керівництво рф намагається їх обдурити і маніпулює.

"Кажуть, що типу "нас тут немає". І ось ми побоюємося, що нас півроку тут тримати будуть. Тут у нас у всіх настрої вже занепадницькі. Якщо б хоча б точно сказали якісь дати. Навіть на зоні людина сидить - він знає свій термін. Буде добре себе вести-випустять раніше. А тут ось така фігня", - каже загарбник.

Популярні новини зараз
Черговий конфуз росіян на прощанні з окупантами, які "повернулися": "Помер за станом здоров'я" Олена Зеленська не стримала емоцій через вбитих росією українських дітей: до болю зворушливі кадри підкорили мережу У МОН "загубили" Крим і вигадали нові держави: "Що то за країни такі Турція і Словакія?" Як виглядають елітні яхти Віктора Медведчука і Ріната Ахметова: в українських олігархів знайшли судна на $1,3 мільярда
Показати ще

Танк окупантів
Танк окупантів

Ризикувати своїм життям ніхто не хоче, і тому військові зі здоровим глуздом починають саботувати накази керівництва, і відмовляються вступати в бій. Вони бояться ЗСУ як вогню, адже знають, що шанс вибратися живими після зіткнення з ними - мінімальний.

"Ми зараз якось навіть не поспішаємо з виконанням наказів. Тому що іноді вони змінюються на протилежні", - підсумував окупант.

Нагадаємо, що молодий моряк Дмитро розповів, як йому вдалося знищити російський бомбардувальник

Раніше повідомлялося, що улюблений" заспокоювач " українців Олексій Арестович захоплений героїчним протистоянням ЗСУ

Також, глава КНР Сі Цзіньпін після розмови з президентом Франції щодо війни в Україні