Стало відомо про те, що над Хмельницькою атомною електростанцією вранці понеділка, 25 квітня було зафіксовано відразу дві крилатих ракети. Росія продовжує провокувати, і ставити під небезпеку весь світ.

Всього за один ранок над Хмельницькою атомною електростанцією було зафіксовано дві крилатих ракети, які могли поставити під загрозу людське існування в принципі. У такий спосіб російська сторона загрожує ядерній безпеці не тільки України, а й усього світу.

АЕС, опалення, електроенергія // фото Getty Images
АЕС, опалення, електроенергія // фото Getty Images

На щастя, поки що небезпека минула, проте окупанти готові піти на все, і абсолютно не думають про наслідки. Це вже показали обстріли Запорізької АЕС, а також захоплення Чорнобильської АЕС.

Крім того, кілька днів тому був зафіксований ще один акт ядерного тероризму з боку російських окупантів. Наприклад, над Південноукраїнською атомною електростанцією пролетіли три ворожі крилаті ракети. Імовірно вони були випущені з території Білорусі і прямували в бік Миколаєва. Одну з них зафіксувала камера спостереження станції.

Популярні новини зараз
Олексій Арестович назвав варіанти, хто стоїть за першими вибухами в Криму: у кожному з них путінський режим заляканий і слабшає Херсон уже майже наш, і настав час думати про подальші кроки: експерт назвав напрямок, який незабаром буде звільнений Екстрасенс Макс Гордєєв передбачив долю Запорізької АЕС, яку замінували окупанти Трагедія сестри зрадниці Наташі Корольової, яка показала, як не продатись Москві
Показати ще

ЧАЕС. Фото: YouTube
ЧАЕС. Фото: YouTube

Вони з легкістю могли потрапити в ядерний реактор, що призвело б до непоправних наслідків.

Не можна не відзначити, що вже більше місяця Запорізька АЕС захоплена російськими окупантами, але при цьому, продовжує працювати в енергосистемі України. Там продовжують дотримуватися норми ядерної, радіаційної, та екологічної безпеки.

Фото: з відкритих джерел Рывненська АЕС
Фото: з відкритих джерел Рывненська АЕС

Нагадаємо, що працівники ЧАЕС крали у російських військових бензин заради безпеки всього світу

Раніше повідомлялося, що в 50 разів більше норми: у Чорнобильській зоні знайшли сухпай окупантів з величезним радіаційним фоном

Також, окупанти обчистили Чорнобиль до нитки, забрали 169 осіб і винесли все цінне