Повномасштабна війна в Україні набула нових, безпрецедентних форм, які виходять за межі традиційних уявлень про збройні конфлікти...

Про це заявив військовослужбовець Семен Салатенко в інтерв'ю "Суспільному", аналізуючи поточну ситуацію та можливі наслідки для нашої країни.

Воїни ЗСУ. Фото: "ТРО Медіа"
Воїни ЗСУ. Фото: "ТРО Медіа"

За спостереженнями Салатенка, конфлікт пройшов кілька етапів трансформації. Перший етап, що тривав з 2014 до 2022 року, порівнює з афганською війною.

Другий етап, що охоплює 2022 та першу половину 2023 року, характеризувався як класична війна XX століття з використанням танків, артилерії та авіації.

Популярні новини зараз
В Україні громадянам доведеться сплатити податок навіть за старі квартири: скільки є часу Українці зможуть насолодитись світлом: енергетики дають оптимістичний прогноз Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Світло буде цілий день: в "Укренерго" порадували українців
Показати ще

Починаючи з другої половини 2023 року, на його думку, ми вступили в епоху "війни дронів", де технології відіграють ключову роль. Будь-яка тривала війна, за його словами, призводить до появи нових видів озброєнь та тактик ведення бойових дій.

ЗСУ. Фото Генштаб
ЗСУ. Фото Генштаб

Щодо перспектив завершення конфлікту, військовий налаштований песимістично. Він вважає, що війна ще далека від свого завершення і може тривати довгий час.

Нагадаємо, воїни ЗСУ навчилися "воювати" простими палицями проти окупантів: є перший "мінус"

Як повідомляв "Знай.uа", війська Кім Чен Іна можуть увійти в Україну: чому потрібно "насторожитися" через союзництво РФ-КНДР

Знай.ua писав, більше ракет зробити неможливо: в ГУР розкрили деталі військового виробництва окупантів