Поглиблення співпраці окупантів із КНДР викликає занепокоєння у багатьох експертів, зокрема одного з військових аналітиків Defense Express.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяНе слід виключати можливість відправлення північнокорейських військ на фронт в Україну.
Аналітик зазначив, що подібні розмови вже велися влітку 2022 року, хоча згодом затихли. Натомість з'явилася інформація про використання північнокорейської робочої сили окупантами у Маріуполі для військового будівництва.
Експерт вважає, що це може бути першим кроком до масштабнішої військової співпраці між двома країнами.
Аналітик також звернув увагу на виробничі потужності КНДР у галузі озброєнь. Незважаючи на міжнародні санкції, Північна Корея продовжує провадити реактивні системи залпового вогню (РСЗВ) та інші види озброєнь. Подання про повну ізоляцію КНДР, як виявилося, перебільшено, оскільки країна успішно постачала своє озброєння на ринки Близького Сходу.
18 червня російський президент уперше з 2000 року відвідав столицю Північної Кореї для зустрічі з Кім Чен Іном. Результатом цієї зустрічі стало підписання угоди про "всеосяжне стратегічне партнерство", яке передбачає розширення економічного та військового співробітництва між двома країнами. Тому невідомо, до чого це може призвести.
Нагадаємо, окупанти продовжують принижуватися перед Китаєм: тепер готові продати стратегічну територію.
Як повідомляв "Знай.ua", F-16 для України можуть обернутися кошмаром для наших же пілотів: як їм потрібно буде літати
Знай.ua писав, ВСУ під Києвом готувалися воювати "по-чеченськи": один із захисників України розкрив правду