В Україні тепер платитимуть за російських окупантів. Цінник різноманітний, але найдорожче стоять вояки Рамзана Кадирова.

Про це повідомив український журналіст Володимир Золкін, котрий регулярно бере інтерв'ю у військовополонених. Вони досить цікаві речі розповідають і діляться рідкісними подробицями.

Тепер українським захисникам ще й додатково платитимуть за те, що він візьмуть у полон російських окупантів та бойовиків. Таким чином планують збільшити обмінний фонд, щоб у майбутньому обміняти цих злочинців на українських воїнів.

Володимир Золкін, фото: скріншот із відео
Володимир Золкін, фото: скріншот із відео

При цьому ціна на всіх різна, і нашим захисникам доведеться ще пошукати їх, щоб заробити більше. Прайс-лист виглядає так:

Популярні новини зараз
Через зраду поляків українці стануть платити більше: скоро у кожному супермаркеті Березневі тарифи на електроенергію: чи подужаємо платіжки Нарешті додадуть не 100 гривень: пенсіонерам обіцяють майже 1600 гривень надбавки Оплата за газ більше не "витягатиме" останні копійки: у кого з українців поменшає платіжок
Показати ще
  • за бойовика "ДНР/ЛНР" - 200 $;
  • солдата Росії - 300 доларів;
  • молодшого офіцера - 400 $;
  • старшого офіцера/льотчика - 500 $;
  • кадировця - 600 $.

Російський окупант, фото: скріншот із відео
Російський окупант, фото: скріншот із відео

Є також і пояснення такої різноманітності цін. За словами Володимира Золкіна, росіяни не вважають мешканців ОРДЛО за людей, тому обмінюють їх в останню чергу. Ось, за що вони борються, щоби потім про них усі забули. Також можна з цього зрозуміти, хто кадировців змінюють насамперед.

При цьому Володимир Золкін одразу зазначив, що нашим військовим у жодному разі не потрібно ризикувати життям для того, щоб взяти в полон окупанта, проте все залежить від їх вирішення.

Також журналіст пожартував, що тепер росіяни під час здачі в полон кидатимуть зброю і кричатимуть "300 баксів", щоб залишитися живими.

Нагадаємо, що таролог Людмила Хомутовська побачила Донецьк у складі України вже за рік, а День незалежності пройде зі сльозами на очах .

Раніше повідомлялося, що залишилися без грошей та авторитету: партнери путіна можуть відмовитися від російської бронетехніки через невдачі в Україні

Також, Михайло Подоляк пояснив, доки Україна воюватиме