Збройні сили України з кожним днем ​​отримують дедалі більше зброї, яку швидко опановують. З його допомогою ми наближаємо таку довгоочікувану перемогу.

Про це розповіли на сторінці Міністерства оборони України у соціальній мережі Facebook

Наприклад, цього разу йшлося про "Фагот" та "Метіс", які щодня використовуються українськими захисниками для ліквідації російської агресії.

Це переносні протитанкові ракетні комплекси досить універсальні.

Популярні новини зараз
У Міноборони заспокоїли військових, які недоотримали гроші за останні місяці: у чому виявилася причина путін розраховує на капітуляцію України: названо точну дату від військового експерта Соняшникова олія виросте в ціні: аграрії назвали низку причин Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі
Показати ще

"Фагот" призначений для того, щоб вражати таки інші броньовані цілі ворога. Також цілком можуть вони впоратися і з вертольотом. Розробка такої системи почалася ще далекого 1963 року, і через 7 років було прийнято озброєння. 1975 року випустили більш модернізований варіант ракети, де значно збільшили дальність польоту. На заході він отримав позначення AT-4 "Spigot".

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

До складу протитанкового ракетного комплексу "Фагот" входить:

  • переносна пускова установка, що складається 9П135;
  • ракети у пускових контейнерах;
  • апаратура для перевірки;
  • запасні частини та інструменти.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Що стосується "Метіса", він трохи новіший за свого побратима. Це комплекс з напівавтоматичною системою керування снарядом призначений для ураження видимих ​​нерухомих і рухомих цілей. Він дозволяє вести ефективну стрілянину по вогневих точках та інших малорозмірних цілей.

ЗСУ, фото: Facebook
ЗСУ, фото: Facebook

Нагадаємо, що російські окупанти визнали, що кремлівську пропаганду побудовано на брехні: закликали родичів не дивитися телевізор

Раніше повідомлялося, що американський дипломат розповів, чому Україні важливо повернути Крим найближчим часом .

Також, росіяни створили щось, чим можна помити голову, підлоги та комарів відлякати