Російська агресія послужила каталізатором для багатьох українців перейти на рідну мову, багато блогерів, співаків та публічних особ різко змінили "полярність" щодо української, за 5 місяців війни, українська з другорядної стала популярною та модною.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяУ мережі провели дослідження, які соцмережі ще російськомовні, а які відчутно українізувалися. Дослідження
Для аналізу були зібрані дописи з найпопулярніших в Україні соціальних мереж Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, TikTok, а також з заборонених, але дотепер використовуваних на деяких територіях російських платформ VK та OK.
Варто зазначити, що після 16 липня набув чинності закон про мову. Сайти та сторінки в соціальних мережах мають вестися українською мовою, це стосується не приватних, а офіційних каналів інформації.
Після повномасштабного вторгнення рф 24 лютого 78% українців почали більше спілкуватися українською. Такими є дані опитування про зміну думок українців після початку війни, яке провів Київський міжнародний інститут соціології.
Нагадаємо, ми писали, що на росії закінчилися бажаючі "брати Київ за три дні" — контрактники відмовляються перетворюватися у "гарматне м'ясо".
Як повідомляв "Знай.ua" у Великій Британії анонсували "сюрприз" для бункерного диктатора: бажання бомбити Україну скоро зникне.
Також "Знай.ua" інформував у Пентагоні заявили, що російські окупанти панічно бояться HIMARS, та безуспішно намагаються протистояти.