ФСБ росії вломилось у квартиру громадянина рф, який переказав кошти у благодійний фонд "Повернись живим".

Москвич нібито задонатив фонду "Повернись живим" чималеньку суму коштів та ще й не один раз. фсб увірвалися у його квартиру, та зачитали чоловікові застереження про "державну зраду". Відео з затриманням облетіло мережу.

ФСБ. Фото: скриншот Telegram
ФСБ. Фото: скриншот Telegram

На відео видно, що п'ятеро фсбшників вриваються у квартиру, та оголошують про підозру.

Здійснив грошовий переказ в іноземній валюті на банківський рахунок українського благодійного фонду "Повернись живим", діяльність якого спрямована проти безпеки Російської Федерації йдеться у відео

Популярні новини зараз
Слава Камінська згадала бурхливу молодість і показала, як виглядала до пластики: "Здалося, що Джолі" Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди" Британська розвідка попередила про підготовку до відкриття нового фронту на півдні України Маргарита Симоньян не приховує розчарування і натякнула росіянам на поразку в Україні: "Все пропало"
Показати ще

Дії росіянина, уточнюють, підпадають під дію статті 275 КК рф "державна зрада". 1 липня органами фсб йому оголошено офіційне застереження. Це поодинокий приклад спротиву рашизму. Але він говорить про те, що гроші краще переказувати у вигляді криптовалюти, або через знайомих.

Росіянин, який нібито перерахував кошти українським волонтерам. Фото: скриншот Telegram
Росіянин, який нібито перерахував кошти українським волонтерам. Фото: скриншот Telegram

У хлопця, імовірно, є добре серце і душа, на відміну від мільйонів його співвітчизників. Варто сказати, що дехто з росіян, які живуть за кордоном та не підпали під дію пропутінської пропаганди, чи принаймні вміють тверезо думати, також допомагають Україні. Поодинокі випадки зафіксовано в Італії. Росіяни, яким соромно за своїх співвітчизників воліють загладити провину матеріально.

Нагадаємо, ми писали, що путін вибіг зі свого бункера через Зеленського, щоб знайти союзників у Туркменістані.

Як повідомляв "Знай.ua" українка відпустила чоловіка гасити пожежу і втратила назавжди через путіна, колега Карпачова дала цінну пораду.

Також "Знай.ua" інформував, що радник МВС Денисенко про путінський указ та бажання росіян мобілізуватися.