Боєць полку "Азов", який перебуває наразі у полоні рф дав інтерв'ю, де розповів, що він та його побратими не є нацистами, та не носить свастику.

Крамінський Антон, завкомандира снайперської групи, розповів окупантам про свою службу в полку "Азов".

Полонений з полку "Азов". Фото: скриншот Telegram
Полонений з полку "Азов". Фото: скриншот Telegram

Я вам кажу так, нам можна приписувати все, свастики , чи ще щось, але військовий етикет у нас є. і ми ніколи у цивільних, у дітей - ні в кого не стріляли. Ми військові. Наша задача- захищати свою Батьківщину. полонений герой з

Він зазначив, що військовий етикет у полку - понад усе. "Ми не злочинці, ми військові", - заявив "Крама".

Популярні новини зараз
Промиті росіяни свято вірять, що путін захищає їхню країну від НАТО, воюючи з Україною: "Нацизм винищити" У окупантів істерика: дрони влучають в "яблучко", перетворюючи ворогів на "хороших русскіх" Неадекватна росіянка з матюками накинулася на українку з дитиною в Німеччині: "Вас треба винищувати, як євреїв" Зірка "Кріпосної" Тарас Цимбалюк згадав слова Толстого про Київську та Московську Русь: "Я вас благаю, люди"
Показати ще

Молодий хлопець закриває рота російській пропаганді та розповідає правду про наших воїнів. "Журналісти" намагалися скомпрометувати бійця, але він постійно тримався гідно, та усі нападки зводив нанівець.

Українці навіть у полоні зберігають гідність та залишаються людьми. На відміну від полонених орків, яким нема що сказати.

Цивільні гинули не від стрілкової зброї, а від артилерійських обстрілів. Масованих артнальотів, літаків. Полонений боєць Азову.

Він зазначив, що говорить те, що бачив. І не буде переконувати пропагандистську правду.

У моєму підрозділі у жодної людини немає свастики. У мене є тату — руни та "Вікінги. Ми не проповідуємо фашистську ідеологію.". Антон Крамінський

Нагадаємо, ми писали, що з російського полону звільнили захисників "Азовсталі".

Як повідомляв "Знай.ua" полонений окупант, після злочинів у Маріуполі, звернувся до білорусів, усвідомивши за кого їх тримають.

Також "Знай.ua" інформував, що командир полку "Азов" Денис Прокопенко зустрічає 31-й день народження в російському полоні.