Українці-неймовірний народ. З кожним днем все більше людей в цьому переконуються, і історії з фронту лише підтверджують цю гіпотезу.

Чергова історія з'явилася на сторінці Військового Телебачення України в соціальній мережі Facebook.

Мова пішла про дівчину на ім'я Валерія, і у неї позивний "Сімка". Зараз дівчині 23 роки, і в мирному житті була адміністратором одного зі столичних ресторанів на березі Дніпра. Зараз же вона солдат, Стрілець одного з підрозділів 112-ї бригади Сил ТрО Збройних сил України.

Раніше вона мріяла просто бути щасливою, багато подорожувати, вивчати англійську мову, створити сім'ю, а також купити будинок своєї мрії. Після 24 лютого пріоритети у неї змінилися, як і у мільйона інших українців.

Популярні новини зараз
путін намагається закінчити війну в Україні з вигодою для себе, паніка в Кремлі досягає піку Відому акторку Енн Хеч із "Шість днів, сім ночей" відключать від апаратів після ДТП, мозок вже помер: "Вона не виживе" Мама загиблої 4-річної Лізи повернулася на місце трагедії у Вінниці, згадавши все: "Розірване тіло..." Легендарна суддя з "Танців з зірками" Катерина Кухар розповіла, як очистилася після детоксу: "Час повертатися"
Показати ще

У перший день війни вона вирішила взяти в руки зброю для того, щоб ліквідувати російських окупантів. Батьки вкрай переживали, і не хотіли відпускати дочку в армію, тому вони домовилися тримати зв'язок кожні півгодини.

Військова Валерія, фото: Facebook
Військова Валерія, фото: Facebook

Мама вже прийняла вибір Валерії, і пишається дочкою.

"Коли вперше вночі наодинці стояла на позиціях на бойовому чергуванні - трохи злякалася, але вчасно себе опанувала, бо знала, що вона охороняє сон своїх побратимів по взводу" - йдеться в повідомленні під постом.

ВСУ, фото: Facebook
ВСУ, фото: Facebook

З усіх тренувань зараз вона найбільше любить тактичну медицину. Вона впевнена в своїх силах, і в разі крайньої необхідності може надати допомогу, і врятувати своїх побратимів.

Нагадаємо, що російський полонений зізнався у величезних втратах побратимів, до 70% складу за один бій

Раніше повідомлялося, що російські окупанти б'ють і грабують чоловіків в Херсонській області: бояться, що ЗСУ вже підходять до міста

Також, в Молдові знову почалися мітинги проти чинної влади: Кремль продовжує розгойдувати ситуацію