Вперше за весь час опитування кількість прихильників ідеї надання громадянам України права на володіння вогнепальною зброєю та боєприпасами перевищила кількість противників.

Опитування соціологічної групи "Рейтинг" показує, що від початку повномасштабного вторгнення кількість людей, які не проти мати вогнепальну зброю збільшилась майже вдвічі. Ініціативу підтримують 58%, не підтримують – 39% опитаних.

Українці. Фото: Youtube
Українці. Фото: Youtube

Соціологи відзначають, що ситуація змінилася вперше за історію дослідження цього питання. Тепер кількість прихильників ідеї перевищила кількість противників. Згідно з даними у 2014 році "за" володіння вогнепальною зброєю висловилося лише 13% українців, а з 2018 по 2021 роки підтримували таку ідею близько чверті, не підтримували — більше як 70%.

Скриншот інфографіки, Рейтинг
Скриншот інфографіки, Рейтинг

Популярні новини зараз
Головне за ніч: син Зеленського збирається в армію, "пожежа" у Кремлі та Bayraktar для ЗСУ від поляків Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки" Наталя Могилевська втрапила в халепу: "Друзі мої! Трапилось непередбачене"
Показати ще

Серед прихильників володіння вогнепальною зброєю — більшість, це мешканці центру країни, чоловіки, респонденти молодої та середньої вікової груп.

Також змінилася думка переважної кількості опитаних, щодо того, чи зміцнить масове озброєння громадян України вогнепальною зброєю обороноздатність країни. 61% опитаних впевнені, що зміцнить, 36% - протилежної думки.

Вогнепальна зброя. Фото: Youtube
Вогнепальна зброя. Фото: Youtube

Важливо, що третина з тих, хто не хотів мати зброю до війни, змінили думку. Ще близько 50% хочуть, аби зброю мали члени родини.

Нагадаємо, раніше ми писали, що військовий медик Марія врятувала понад 8 тисяч життів українців ризикуючи собою.

Як повідомляв портал "Знай.ua", російські окупанти перетворюють процвітаюче місто на екологічну катастрофу, мешканцям бажано залишити місто.

Також "Знай.ua" писав, що російським окупантам не вдасться порушити поставки американської зброї в Україну.