Президент України Володимир Зеленський озвучив нові стратегічні завдання для нашої країни. Виграємо цю війну, якщо впораємося з поставленими планами.

Про це український гарант заявив під час свого виступу на Всесвітньому економічному форумі в Давосі. Його мова, звичайно ж, була пов'язана з ситуацією в Україні, яка склалася через наступ російських військ.

Під час свого виступу Володимир Зеленський озвучив нові стратегічні завдання, які найближчим часом має виконати Україна.

"Головними і актуальними завданнями України в умовах війни з Росією сьогодні є:

Популярні новини зараз
Ігор Стрєлков-Гіркін опустив бойовий дух окупантів на саме дно, вже готуються до здачі Калінінграда Зеленському вже ревнувати? Лідер Туреччини Ердоган "підкотив" до Бориса Джонсона на саміті НАТО путін може вбити Олександра Лукашенка через війну в Україні, які сценарії розглядають у Кремлі Головна пропагандистка рф Скабєєва "нарахувала" збитими 1000 українських "байрактарів"
Показати ще
  • зробити найсучаснішу систему ППО,
  • найсучаснішу мультисистему безпеки,
  • мати договір з безпеки з іншими країнами, яким ми довіряємо " - говорить український гарант.

При цьому, договір, за його словами, повинен бути ратифікований в Парламентах держав, які є партнерами. Це допоможе раз і назавжди запобігти загрозам з боку агресорів. Вони більше не прийдуть на нашу землю ніколи. Потрібно лише розробити спеціальний договір, який в першу чергу буде влаштовувати Україну.

Володимир Зеленський. Фото: Telegram
Володимир Зеленський. Фото: Telegram

"Ми зупинили російську армію і поступово видавлюємо окупантів з нашої землі, але чи довелося б нам це робити, якби ще минулого року нас послухали і ввели санкції проти РФ? Не чекайте фатальних пострілів, захищайте відразу по максимуму свободу. Ось якими мають бути санкції-максимальними. І таких санкцій проти Росії досі немає " - продовжив Володимир Зеленський.

Володимир Зеленський. Фото: YouTube
Володимир Зеленський. Фото: YouTube

Нагадаємо, що окупанти не залишають спроб форсувати Сіверський Донець-виходить знову "Чорнобаївка"

Раніше повідомлялося, що війна - не тільки бої на фронті, а й турбота про цивільних: азовці допомагають проводити евакуацію

Також, перемогу Україні забезпечать жінки: екстрасенс Макс Гордєєв розповів про контрнаступ ЗСУ на Росію і смерть Путіна