Життя-дивовижна штука. Ще вчора ти можеш працювати професором в університеті, наступного дня захищати свою батьківщину на фронті.

Історію героя розповіли на сторінці Міністерства оборони України в соціальній мережі Facebook, де регулярно розповідають про ситуацію на фронті.

Віктор Мойсієнко працював до війни професором кафедри української мови Житомирського державного університету імені Івана Франка. Однак, з перших же днів він вирішив кинути цю справу, і став частиною збройних сил України. Не міг залишатися осторонь, поки Країна "горить" через росіян.

"24-25 лютого, коли впали перші бомби, я думаю, багато таких професорів, лікарів, вчителів та інших людей просто пішли воювати тому, що це, здається мені, дійсно останній бій, де Україна не повинна програти" - розповідає чоловік.

Популярні новини зараз
Друг Володимира Зеленського Борис Джонсон наблизився до небезпеки впритул: "Він не може сидіти на місці" Потап відповів Анастасії Приходько на її "фе" щодо репера та нагадав про головного ворога: "Ми всі патріоти" Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Росіянин вкрав в Україні пральну машинку, але забув, що у його будинку немає водопостачання: ці кадри доводять до сміху
Показати ще

Військовий Віктор, фото: Facebook
Військовий Віктор, фото: Facebook

Викладацькій сфері він віддав 30 років свого життя, і колеги абсолютно не здивувалися, коли той заявив про своє бажання піти на фронт. За словами Віктора, між Росією і Україною вже давно повинна була відбутися розв'язка. Весь час наш недобросовісний сусід мав претензії до України.

Військовий Віктор, фото: Facebook
Військовий Віктор, фото: Facebook

"Не потрібно йти на війну, щоб померти, нам потрібно йти на війну, щоб вижити, перемогти і побудувати Україну", – упевнений професор. Разом з ним зараз на фронті ще 50 колег з Університету.

Військовий Віктор, фото: Facebook
Військовий Віктор, фото: Facebook

Нагадаємо, що українська матуся захистила наворожену дитину грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз

Раніше повідомлялося, що російські пропагандисти жодного дня не можуть прожити без ядерної зброї

Також, в Італії запропонували власний план закінчення війни в Україні: 4 етапи, які можуть знову принести мир