Стало відомо про те, що в Маріуполі російські окупанти збираються запустити школи для дітей. При цьому, навчати будуть виключно російській мові.

Про це повідомив мер міста Петро Андрющенко, коли розповідав про ситуацію в тимчасово окупованому росіянами місті.

Починаючи з вересня місяця, російські окупанти хочуть запустити відразу чотири школи. При цьому, у педагогів немає вибору, і їм починають загрожувати "негативними" наслідками від фільтраційних таборів до обмеження "гуманітарної" допомоги.

Підготовка окупантів, фото: вільне джерело
Підготовка окупантів, фото: вільне джерело

Система освіти повинна буде перейти повністю на російські стандарти, їх же програми. Все для того, щоб поміняти мислення українців, але, їх план безумовно провалиться.

Популярні новини зараз
53-річна Надія Матвєєва закрутила роман з хлопцем, який на 20 років молодший: "Я говорила Маші Єфросиніній" "В очах біль і сум": не сказавши, а ні слова хворий Потап не розгубився - вийшов прямо до людей та зібрав 10 000 євро Богдан Шелудяк зі "Школи" показав, в якому стані Дантес після Дорофєєвої з Кацуріним: "Можна вже йти?" "Перестаньте виправдовуватись": шанувальниця дала пораду акторці Ользі Сумській
Показати ще

Викладати, до слова, будуть всього лише три предмети: Російська мова/література, Історія Росії і математика. Математика потрібна на їхню думку не для загального розвитку, а тому що місцеві діти, як вони висловилися, не розуміють математичні терміни російською.

Школа. Фото: скрін youtube
Школа. Фото: скрін youtube

Виходячи з цього, можна зробити висновок, що для російських окупантів існує всього два важливих предмета - Російська мова, адже вони сподіваються залишити місто собі, а також Історія Росії, щоб спотворити пам'ять учнів, і переписати історію так, як їм буде зручно.

Школа, фото: скріншот з відео
Школа, фото: скріншот з відео

Збройні Сили України роблять все для того, щоб цього ніколи не сталося. Місто буде звільнено від окупантів.

Нагадаємо, що захисник Маріуполя попрощався з "Азовсталлю" і звернувся до всієї України

Раніше повідомлялося, що Віталій Кім пропав для українців, щоб Володимир Зеленський його не вигнав

Також, поліцейські вивезли з Донбасу ще 52 людини, побоюються за своє життя: обстріли не припинялися ні на хвилину