Стало відомо про те, що Україна почала зміцнювати кордон з Білоруссю біля Житомирської області. Помилки минулого навчили, що потрібно бути готовими до всього.

Про це у своєму відеозверненні заявив мер міста Житомир Сергій Сухомлин.

За його словами, ділянку українсько-білоруського кордону будуть зміцнювати по всій лінії Житомирської області, і зроблять це для того, щоб у ворогів не було жодного шансу прорватися на наші землі вже вдруге.

"Ми об'їжджали позиції наших батальйонів територіальної оборони, які розташовуються на кордоні з Білоруссю... Вони вже непогано окопалися на кордоні, і ми розуміємо, що другої спроби у ворога не буде. Не буде можливості зайти в Україну так, як вони зайшли 24-го. З 1 травня ми почали будувати по всій лінії і бетонні блоки", - розповів Сухомлин.

Популярні новини зараз
Від Дмитра Медведєва йде дружина: все через невдалий суїцид путінської маріонетки Головне за ніч: у росії істерика через "хлопки", п'яна бійня між окупантами й диво-борщ для ЗСУ Віталій Кім вмовляє упертих українців, але безуспішно: "Ледь не палками" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

До зміцнення кордонів будуть залучені Комунальні підприємства, і за всіма міста області будуть закріплені ділянки, які будуть облаштовані.

Кордон з Білоруссю, фото: скріншот
Кордон з Білоруссю, фото: скріншот

Це буде нормальна лінія оборони, і захисники будуть відгороджені бетоном.

Після подій, які відбулися в кінці лютого, помилок бути не повинно.

Кордон між Польщою та білоруссю. Фото: Telegram
Кордон між Польщою та білоруссю. Фото: Telegram

"Ми побудуємо нормальну лінію оборони, щоб захисники були захищені бетоном і іншими, і для того, щоб спроб зайти з Білорусі в білоруській армії разом з росіянином не було", - підсумував Сухомлин.

Нагадаємо, що українська матуся захистила наворожденного дитини грудьми під час обстрілу, Висоцька не стримує сліз

Раніше повідомлялося, що невдала спроба прориву Сіверського Дінця стала кладовищем розбитої техніки рф - відео розкурочених танків

Також, українські воїни знищили російську техніку разом із загарбниками-всі пішли слідом за російським кораблем