Фінський генерал вирішив відповісти в жорстокій формі на претензії росіян щодо вступу країни в НАТО. Він згадав розгром у 1939 році.

Свою думку військовий Гаміс Ставрідіс висловив на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Після того, як Фінляндія офіційно підтвердила факт подачі заявки в НАТО, з російського боку різко посипалися погрози. Фінський генерал не став мовчати, і різко відреагував на це.

Фінський генерал, фото: скріншот
Фінський генерал, фото: скріншот

"Запрошуємо вас приєднатися до 200 тисяч росіян, які вже зариті в землю у Фінляндії на глибині декількох метрів після вашої останньої спроби в 1939 - му році", - написав генерал.

Популярні новини зараз
"Махач" живий: українці просять Володимира Зеленського врятувати бійця полку "Азов" Ярослава Бригінця з полону росіян Загинув командир батальйону "Волат" білорус Іван Марчук "Брест": боровся за Україну і вірив у майбутнє своєї батьківщини Американки збудилися від Зеленського, побачивши його "базуки" з голим торсом: "Є все, чого немає у путіна" Боєць ЗСУ, якому розірвало руку і ногу, закликає мститися росіянам за будь-яку ціну: "Їб*ште, бл*дь, як в останній день!"
Показати ще

Генерал дав відсилання до часів Другої світової війни, коли уряд СРСР звинуватив Фінляндію в артилерійському обстрілі. Через десятиліття у них залишилися ті ж методички,і тепер їх головних ворогів.

ПРАПОРИ УКРАЇНИ І НАТО. ФОТО: МЗС УКРАЇНИ
ПРАПОРИ УКРАЇНИ І НАТО. ФОТО: МЗС УКРАЇНИ

Відповідальність за початок військових дій радянською стороною була повністю покладена на Фінляндію, але, причина ховалася в зовсім іншому. Сталіну не подобалося, що кордон знаходиться вкрай близько до Ленінграда.

Прапор НАТО. Фото: Youtube
Прапор НАТО. Фото: Youtube

Нагадаємо, що 15 травня президент Фінляндії Саулі Нііністе заявив про офіційну подачу заявки на членство в НАТО, і для країни це історичне рішення. Всі ці роки у неї був нейтральний статус, однак, після того як Росія вторглася в Україну, вони вирішили змінити позицію, і убезпечити себе від агресії з їхнього боку. Слідом за Фінляндією про вступ до НАТО заявила інша нейтральна держава Швеція.

Нагадаємо, що Олександр Лукашенко намагається уникнути прямої участі у війні, проте Путін не дає спокою

Раніше повідомлялося, що історія українського героя, який боронив "Азовсталь" до останнього подиху

Також, ФСБ-шники намагаються дискредитувати новий рух в рф "Вільна Росія", і поширюють фейкові листівки