Після повномасштабного вторгнення в Україну Росія стала практично повністю відрізаною від цивілізованого світу. Крім того, що багато компаній пішли з ринку, в рф заборонили одну з найпопулярніших у світі соцмереж - instagram. У рф не придумали нічого кращого, ніж створити "свою" версію цієї соцмережі. Про це повідомляє "УНІАН".
Після заборони в Росії instagram там не придумали нічого іншого, як скопіювати соцмережу і видати її за свою. Відзначається, що пілотну версію соцмережі під назвою "Росграм" вже презентували і спочатку доступ до неї отримають не всі, а тільки блогери та інвестори.

Смартфон. Фото: скрін youtube
Смартфон. Фото: скрін youtube

Доступ для інших користувачів обіцяють відкрити вже в квітні, проте невідомо наскільки буде успішним цей "проєкт". По суті творець "Росграма" взагалі не морочився, а під копірку зробив соцмережу, практично повністю повторивши дизайн Instagram.

"Росграм". Фото: скрін
"Росграм". Фото: скрін

Раніше Знай писав, Володимир Зеленський став найвпливовішою людиною Європи: "Потребує великої підтримки". Український гарант став найвпливовішою людиною Європи. Читачі швидко змінили своє попереднє рішення.

Також ми писали, у Білорусі почався масовий флешмоб проти участі у війні, яку розв'язала РФ: "Не вмирай заради Росії". Подібні листівки із закликами з'являються у дворах і під'їздах


Популярні новини зараз
Стильна Катерина Кухар вразила неймовірним образом згадавши про основний закон Грози, похолодання і навіть смерчі: яка погода прийде в Україну 30 червня, прогноз Наталки Діденко Чмоня поїде додому: нехай радіє і більше не бере зброю до рук Сергій Притула не зміг зняти гроші з благодійного рахунку і віддав свої пів мільйона: "Який я тоді волонтер"
Показати ще