Глава Миколаївської ОДА Віталій Кім записав чергове відеозвернення, і розповів в яке скрутне становище потрапили російські окупанти. Він запропонував загарбникам варіант. Ролик він опублікував на своїй сторінці в соцмережі facebook.

Віталій Кім заявив, що російські загарбники потрапили в скрутне становище. Вони стоять на кордоні Херсонської та Миколаївської областей. Виходячи зі спілкування з українськими солдатами росіяни не хочуть нападати, так як їм сказали, що вони їдуть на навчання і фактично обдурили.

Віталій Кім, скріншот
Віталій Кім, скріншот

При цьому російські солдати не можуть повернутися назад, оскільки командування сказало, що при відступі їх будуть розстрілювати. У підсумку вони стоять по селах і не можуть піти ні в ту сторону, ні в іншу.

Популярні новини зараз
Ракетні удари не завадять контнаступу: вже знайдено рішення Євген Кошовий та Олександр Пікалов з "Квартал 95" зустріли путіна копняками: "Що ти зириш? Виходь, х*йло" Слава Дьомін зізнався, що його рідна мати подала на нього до суду і вимагає аліментів: "Краще б ці гроші пішли на онука" Колишня підопічна Потапа Мішель Андраде залишилася з розбитим серцем після невдалого роману: "Було важко"
Показати ще

Віталій Кім заявив, що готовий запропонувати варіант загарбникам - організувати зелений коридор, але тільки для тих, хто ще не стріляв і не скоював злочинів. При цьому він зазначив, що шанс на порятунок не поширюється на ракетників і артилеристів. Глава Миколаївської ОДА підкреслив, що після звірств в Маріуполі та інших містах у них є тільки два шляхи - назад в Росію або в землю.

Раніше Знай писав, Володимир Зеленський підписав закон про націоналізацію російського майна в Україні: відповідатимуть за війну по повній. Новий законопроєкт був підписаний президентів. Стосується він майна окупантів.

Також ми писали, ЗСУ знищили російського полковника Захарова, який отримав орден з рук Путіна.

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ показав "ювелірну" роботу артилерії - знищують танки окупантів за два рахунки.