Якщо українські захисники зможуть провести вдалий контрнаступ у 2024 році, путіна можуть вигнати, вважає британський генерал.

У разі розвалу російської армії після успішних контратак ЗСУ путіна можуть вигнати з Кремля. Така думка у колишнього голови Генштабу Британії генерал Річарда Даннатта. Він поділився про це в ефірі Sky News.

Британський генерал. Фото: Sky News
Британський генерал. Фото: Sky News

ЗСУ проведуть контрнаступ, у цьому немає сумнівів. Основне завдання союзників – забезпечити військових боєприпасами та озброєнням, яких так не звало в момент минулого контрнаступу. Про це повідомляв Володимир Зеленський.

На думку генерала, у разі такого розвитку подій є реальний шанс досягти вирішального результату на полі бою. Даннатт упевнений, що кілька конкретних ударів по російському війську зможе зламати кістяк їхньої армії.

Популярні новини зараз
Два тарифи на воду: нові ціни встановили для мешканців багатоповерхівок та приватного сектору Українські пенсіонери отримають по 500 гривень "бонусу": хто у списку "літніх" щасливчиків В Україні готується революція у житловій сфері Як в інших країнах звикли підтирати попу і чому на нас дивляться, як на дурнів: вся справа в культурі
Показати ще

Вам не потрібно повністю розбивати всю армію на полі бою. Ви просто повинні переконати достатню кількість солдатів, що вони програли, - сказав Даннатт.

Вибухи. Фото: youtube
Вибухи. Фото: youtube

Тоді, незадоволені розвитком війни, російські генерали можуть прогнати путіна з Кремля. За словами британця, якщо контрнаступ українців буде досить добре спланований, підтриманий і виконаний, і путін не зможе приймати занадто багато рішень самостійно, його армія розвалиться і побіжить, і за ними, можливо, виженуть з Кремля і диктатора.

Нагадаємо, що окупанти націлилися на три міста: генерал вказав напрямок наступу.

Раніше ми повідомляли, що не сподівайтеся на якнайшвидше закінчення: литовська розвідка пояснила, скільки ще здатна воювати Росія.