Це історія не про героїв у військовій формі, а про тих, хто, незважаючи на всі труднощі під час війни, залишився на своїх робочих місцях. Дванадцять людей, які причаїлися в притулку на Авдіївському коксохімічному заводі, тепер евакуйовано.

Вони не герої за книгами, вони звичайні працівники, частина підрядних організацій, що наполегливо залишалися на території заводу в самому центрі бойових дій.

Про це розповів начальник Авдіївської міської військової адміністрації Віталій Барабаш.

Евакуація з Авдіївського коксохіму / фото: Telegram
Евакуація з Авдіївського коксохіму / фото: Telegram

Неймовірно, як ці люди вчепилися за свої місця роботи, навіть у самому епіцентрі війни. Начальник Віталій Барабаш наголосив, що їх умовляли залишити небезпечну зону, але ці люди були настільки віддані своїй справі, що відмовлялися їхати.

Популярні новини зараз
Накриє "золотий дощ" або ж хвиля кохання: які 3 знаки Зодіаку будуть найщасливішими наприкінці липня Астронавт повернувся з космосу і розкрив "брехню", в якій живе Людство "Київводоканал" звернувся до споживачів із важливим попередженням: що вимагають від кожного Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше
Показати ще

[quote author=""]"Після виводу, вже місяць, мабуть, як вивели всіх працівників коксохіму, ці люди відмовилися евакуюватися із заводу і залишалися. Їх спочатку було 17, потім ми троє вмовили, ще потім двох. Станом на вчора їх було 12, зараз вдалося всіх умовити, всіх вивезли», — сказав Барабаш.

Авдіївський коксохімічний завод, фото
Авдіївський коксохімічний завод, фото: відкриті джерела

І нарешті, після місяців переконань, усіх вдалося вмовити та евакуювати у безпечне місце. Вони перевезені до Покровська, але після такого тривалого перебування у укриттях вони потребують допомоги, у тому числі й психологічної.

Евакуація стала можливою завдяки злагодженій роботі поліції, волонтерів та співробітників заводу. Ці люди не тільки врятували, а й продемонстрували неймовірну відданість своїй справі і, незважаючи на всі труднощі війни, вони не залишили своїх робочих місць, вступивши в епопею за безпеку себе та своїх співробітників.

Також наш портал інформував, "Кожна втрата - як шрами на нашому серці": Святослав Вакарчук повідомив про смерть відомого українського актора

Як повідомляв Знай.ua, воїн ЗСУ згадав, як його з групою з оточення врятувала звичайна кішка: "Такі мурашки"