Про це він розповів на своєму каналі.

«Росіяни відверто погрожують усьому світу про те, що можуть застосувати ядерну зброю. Минулого року приблизно десь у цей час росія заявила, що має в океан вийти найбільша підводна субмарина російська, і на цій підводній субмарині має бути та сама торпеда «Посейдон»», - повідомив Олександр Мусієнко.

За словами військового експерта, ця торпеда за задумом російських розробників має викликати цунамі, яке має знести східне або західне узбережжя США. Як зазначив Олександр Мусієнко, внаслідок детонації цієї торпеди має начебто піднятися надзвичайно висока хвиля на кілька десятків метрів у висоту, і її дуже важко спинити.

«Цей проект «Посейдон» розроблявся ще в радянські часи в 50-х роках, після цього цьому проекту було присвоєно ранг такого, що не можна виконати. Зрештою було встановлено, що підняти аж таку хвилю цунамі просто неможливо. Потім цей проект знову підняли за часів путіна, тому що для режиму путіна необхідно погрожувати. Як і кожен диктаторський режим, він тяжіє до того, щоб говорити про щось глобальне», - заявив Олександр Мусієнко.

Популярні новини зараз
Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі Відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів" Газовики нагадали українцям про важливу процедуру: що потрібно зробити Над бідними пенсіонерами зжаляться: в 2024 році буде додаткова підтримка
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, створює проблеми цивілізованому світу: політтехнолог Борис Тизенгаузен розповів про нову вісь зла.

Також Знай.ua повідомляв, що військовий експерт Олександр Мусієнко розповів про ситуацію на фронті: «Російські війська не мають значних успіхів».