Очільник головного управління розвідки Кирило Буданов розповів про те, що в деяких випадках бере участь у військових операціях разом з воїнами. Він вважає, що це грає важливу роль для успішного результату на фронті.

Про це він розповів у документальному фільмі журналіста та мандрівника Дмитра Комарова "Рік. Харківщина".

Кирило Буданов, фото: Знай.ua
Кирило Буданов, фото: Знай.ua

Дмитро запитав Кирила Олексійовича, чи обов'язкова його участь у запланованих ним військових операціях.

Буданов зізнався про те, що він неодноразово під час звільнення Харківської області перебував на фронті поруч із своєю комнадою військових солдатів та офіцерів.

Популярні новини зараз
Важливі товари скоро зникнуть: у АТБ та Епіцентрі зізнались про труднощі Відомий астролог побачив, хто стане наступним президентом України: "Ніхто не хотів" Доведеться зупинитися: в Україні копи почнуть жорстко штрафувати за "легке" порушення Подарунок під ялинку: влада затвердила підвищення одного з комунальних тарифів
Показати ще

Таким чином, очільник розвідки мотивує та підтримує наших захисників.

Кирило Буданов
Кирило Буданов

"Інколи моя присутність обов’язкова, тому що всі ми люди. Всім іноді буває страшно. Інколи знаходжу варіанти, як підбадьорити бійців", ― сказав Кирило Буданов.

Дмитро Комаров поцікавився у Голови ГУР, чи виправданий такий ризик, адже існує велика загроза втратити головного розвідника у зоні бойових дій.

Кирило Буданов, фото: Знай.ua
Кирило Буданов, фото: Знай.ua

"Питання суто риторичне. Що первинне яйце чи куриця? Якщо це дало позитивний результат - значить все було зроблено правильно. Переможців - не судять. Давня мудрість, але вона правильна" - додав Кирило Олексійович.

Нагадаємо, два побратими вважали один одного загиблими, але несподівано зустрілися

Як повідомляв "Знай.uа", на нас чекає важка битва: Буданов попередив українців перед зимою

Знай.ua писав, масштабна провокація проти України: росіяни передали ХАМАС трофейну зброю, щоб дискредитувати нашу державу